Elazığ Hazar Turizm Online Otobüs Bileti

Elazığ Hazar Turizm
Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Elazığ Hazar Turizm Hakkında

1967 senesinde Hamit Kaya tarafında Elazığ merkezli olarak kurulan ve 300’ün üzerinde bilet satış noktası olan Elazığ Hazar Turizm, İç Anadolu, Doğu Anadolu, Marmara, Ege, Karadeniz ve Güneydoğu Anadolu bölgelerinde 50’nin üzerinde farklı noktaya güvenli, konforlu ve lüks ulaşım hizmeti veriyor.

Uydu TV, film ve müzik yayınları, USB girişleri, yiyecek-içecek ikramları vb. olduğu araçlarının bir kısmı ise şehir içi ulaşımda hizmet veriyor. “Önce Hizmet” sloganı ile bulunduğu lokasyonda ve tüm Türkiye’de lider otobüs firmalarından biri haline gelen Elazığ Hazar Turizm, 750 personel, 30 adet şehir içi servisi, lüks otobüsleri ve modern konaklama tesisleri ile son derece konforlu ve güvenilir seyahatin kapılarını aralıyor. 3’ü geçici olmak üzere toplamda 18 araçlı filosu ile günden güne hizmet ağını genişleten Elazığ Hazar Turizm’in mola verdiği tesisler ise şöyle: Mavi Kent Dinlenme Tesisleri, STR Dinlenme Tesisleri, Veli Oğlu Dinlenme Tesisleri, Öztürkler Dinlenme Tesisleri ve Asel Dinlenme Tesisleri.

Yolcularına online bilet satın alma imkanı da tanıyan Elazığ Hazar Turizm’in dönem dönem sunduğu erken rezervasyon fırsatlarını da yakından takip edebilirsiniz. Elazığ kalkışlı veya varışlı olarak ulaşım sağlayabileceğiniz başlıca yerler arasında Adana, Balıkesir, Düzce, Gaziantep, İskenderun, Malatya, Tarsus, Sivas, Diyarbakır, Antalya, İstanbul, İzmir, Konya, Giresun, Batman, Afyon, Hatay, Samsun, Sakarya, Uşak ve Bursa bulunuyor.

Elazığ Hazar Turizm Otobüslerinin Yolculara Sunduğu İmkanlar

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun'da aradığım Elazığ Hazar Turizm otobüs seferlerini bulabilir miyim?
expand_more
Enuygun'da aradığınız Elazığ Hazar Turizm otobüs seferlerini bulabilirsiniz. Enuygun, arama yaptığınız destinasyona sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip diğer firmalarla karşılaştırır. Böylece aramanıza uygun Elazığ Hazar Turizm seferlerini bir arada görebilirsiniz.
Elazığ Hazar Turizm hangi noktalara otobüs seferleri düzenliyor?
expand_more
Elazığ Hazar Turizm; Elâzığ, İstanbul, İzmir, Kayseri, Balıkesir, Bursa gibi birçok yere otobüs seferleri düzenliyor.
Elazığ Hazar Turizm ile yolculuk yapan yolcular ne kadar memnun?
expand_more
Enuygun üzerinden Elazığ Hazar Turizm seferine bilet alan yolcuların firma ile ilgili yaptığı 2 yorum bulunuyor ve firmanın aldığı ortalama puan: 4.5
Elazığ Hazar Turizm biletimi Enuygun üzerinden online iptal edebilir miyim?
expand_more
Elazığ Hazar Turizm otobüs biletinizi Enuygun üzerinden online olarak iptal edebilirsiniz. PNR kodunuz ve soyadınızla bilet iptal işleminizi Enuygun üzerinden kolayca halledebilirsiniz.
Elazığ Hazar Turizm otobüslerinde WiFi var mı?
expand_more
Evet, Elazığ Hazar Turizm otobüslerinde yolcularına WiFi hizmeti sunuyor.
Elazığ Hazar Turizm otobüslerinde priz var mı?
expand_more
Evet, Elazığ Hazar Turizm otobüslerinde priz bulunuyor.
Elazığ Hazar Turizm biletimin çıktısını almama gerek var mı?
expand_more
Hayır, Elazığ Hazar Turizm otobüs biletinizin çıktısı olmadan otobüse binebilirsiniz. Enuygun üzerinden otobüs bileti aldıktan sonra size PNR numarası içeren bir SMS ve e-posta iletiliyor. Gönderilen bileti çıktı almanıza gerek olmadan PNR kodunuzu ve kimliğinizi göstererek otobüse binebilirsiniz.
Elazığ Hazar Turizm ile seyahatlerinde kaç bagaj kabul ediliyor?
expand_more
Elazığ Hazar Turizm her bir yolcu için 30 kg bagaj tanıyor. 30 kg üzeri bagajlar için ek ücret talep edilebiliyor.
Elazığ Hazar Turizm otobüslerinde tuvalet var mı?
expand_more
Hayır, Elazığ Hazar Turizm otobüslerinde tuvalet bulunmuyor.
Elazığ Hazar Turizm otobüse evcil hayvan kabul ediyor mu?
expand_more
Evet, Elazığ Hazar Turizm otobüslerinde evcil hayvanlar aracın bagaj bölümünde taşınabilir.
Elazığ Hazar Turizm Şirket Künyesi
Kuruluş Tarihi: 1967
Otobüs Sayısı: 19
Durak Sayısı: 55
Genel Merkez: Elazığ
Kurucu: Hamit Kaya
Firma Puanı: 4.5 / 5
expand_less