Elazığ Hazar Turizm Online Otobüs Bileti

Elazığ Hazar Turizm

Elazığ Hazar Turizm Hakkında

1967 senesinde Hamit Kaya tarafında Elazığ merkezli olarak kurulan ve 300’ün üzerinde bilet satış noktası olan Elazığ Hazar Turizm, İç Anadolu, Doğu Anadolu, Marmara, Ege, Karadeniz ve Güneydoğu Anadolu bölgelerinde 50’nin üzerinde farklı noktaya güvenli, konforlu ve lüks ulaşım hizmeti veriyor.

Uydu TV, film ve müzik yayınları, USB girişleri, yiyecek-içecek ikramları vb. olduğu araçlarının bir kısmı ise şehir içi ulaşımda hizmet veriyor. “Önce Hizmet” sloganı ile bulunduğu lokasyonda ve tüm Türkiye’de lider otobüs firmalarından biri haline gelen Elazığ Hazar Turizm, 750 personel, 30 adet şehir içi servisi, lüks otobüsleri ve modern konaklama tesisleri ile son derece konforlu ve güvenilir seyahatin kapılarını aralıyor. 3’ü geçici olmak üzere toplamda 18 araçlı filosu ile günden güne hizmet ağını genişleten Elazığ Hazar Turizm’in mola verdiği tesisler ise şöyle: Mavi Kent Dinlenme Tesisleri, STR Dinlenme Tesisleri, Veli Oğlu Dinlenme Tesisleri, Öztürkler Dinlenme Tesisleri ve Asel Dinlenme Tesisleri.

Yolcularına online bilet satın alma imkanı da tanıyan Elazığ Hazar Turizm’in dönem dönem sunduğu erken rezervasyon fırsatlarını da yakından takip edebilirsiniz. Elazığ kalkışlı veya varışlı olarak ulaşım sağlayabileceğiniz başlıca yerler arasında Adana, Balıkesir, Düzce, Gaziantep, İskenderun, Malatya, Tarsus, Sivas, Diyarbakır, Antalya, İstanbul, İzmir, Konya, Giresun, Batman, Afyon, Hatay, Samsun, Sakarya, Uşak ve Bursa bulunuyor.

Elazığ Hazar Turizm Şirket Künyesi
  • date_rangeKuruluş Tarihi: 1967
  • directions_busOtobüs Sayısı: 19
  • add_locationDurak Sayısı: 55
  • homeGenel Merkez: Elazığ
  • account_circleKurucu: Hamit Kaya
thumb_up Oy ver
expand_less