Konya - Nevşehir Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
Yaklaşık Seyahat Mesafesi
223 km
Yaklaşık Sefer Süresi
3 sa 29 dk
En Son Satış
55 dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
120 TL
Günlük Sefer Sayısı
20 Sefer noktası
Popüler Otobüs Firmaları
Yükseller Aksaray Birlik, Tokat Yıldızı Seyahat

Dönüş için otobüs bileti
aldınız mı?

Konya Şehir Merkezinden Otogara Ulaşım

Konya merkezine 5 km uzaklıkta bulunan Konya Terminali’ne ulaşım için pek çok yol bulunuyor. Ücretli ve ücretsiz ulaşım yollarından birini seçerek terminale ulaşabilirsiniz.

Belediye Otobüsleri

Şehir merkezinden terminale gitmenizi sağlayan 59-B, 60-A, 96-A ve 97-B numaralı otobüs hatlarını kullanabilirsiniz. Her yarım saate bir hareket eden otobüsler sabah 6:00’den 24:00’a kadar hizmet veriyor.

Tramvay

Konya Terminali’ne ulaşmak için en çok tercih edilen seçeneklerden biri de hafif raylı sistem. H2 numaralı tramvay hattı ile terminal yanındaki durağa ulaşabilir ve 5 dakikalık bir yürüyüşle otobüs peronlarına gidebilirsiniz.

Yolcu Servisleri

Konya Terminali içerisinde ve şehir merkezinde onlarca otobüs firmasının ofisi bulunuyor. Çoğu firma her yarım saatte bir hareket eden ücretsiz yolcu servislerine sahip. Şehir merkezindeki bilet satış ofislerinin önünde otobüs kalış saatinizden yarım saat önce hareket edecek olan bu servislerden faydalanabilirsiniz.

Taksi

Hızlı bir ulaşıma ihtiyacınız varsa şehrin her semtinde kolayca bulabileceğiniz taksilerle de terminale ulaşabilirsiniz.

Otogardan Nevşehir Şehir Merkezine Ulaşım

Yerli ve yabancı turistlerle her mevsim çok hareketli olan Nevşehir Terminali, şehir merkezine biraz uzak bir noktada bulunuyor ama 24 saat boyunca terminalden hem Nevşehir merkezine hem de peri bacaları ve yeraltı şehirleri gibi doğal ve tarihi güzellikleri görebileceğiniz Avanos, Ürgüp, Uçhisar gibi turistik ilçelere ulaşım aracı var.

Özel Halk Otobüsleri

Terminal yanındaki Yavuz Sultan Selim Caddesi’nde de durağını görebileceğiniz özel halk otobüsleri, sabah 06:00’dan gece yarısına kadar yolculara hizmet veriyor. Her 20 dakikada bir kolayca özel halk otobüsü bulanabiliyor ve bu otobüslerle Nevşehir’in her mahallesine gidilebiliyor.

Minibüsler

Nevşehir ilçeler arası minibüslerin otobüs terminalinde ayrı bir alanları var. Kış aylarında her saat; yaz aylarında ise yarım saatte bir hareket eden minibüsler ile 13 km uzaklıktaki Avanos, 2 km uzaklıktaki Göreme, 8 km uzaklıktaki Uçhisar ve 27 km uzaklıktaki Gülşehir gibi pek çok beldeye gidebilirsiniz. Yaz aylarında hem sefer sayıları hem de sayları arttırılan minibüslerle Nevşehir’in ana caddelerine de terminalden ulaşım mümkün.

Ücretsiz Yolcu Servisleri

Nevşehir Terminali’nde pek çok firma kendi yolcularına ücretsiz yolcu servisi sunuyor. Fevzi Çakmak Caddesi, Dr. Sadık Ahmet Caddesi ve Yunus Emre Caddesi gibi şehrin ana caddelerine ulaşım hizmeti sağlayan yolcu servislerinin saatlerini ve güzergahlarını seyahatinizden önce kontrol edebilirsiniz.

Taksi

Yolculara 7 gün 24 saat hizmet veren ve terminal içerisinde durağı bulunan (0539) 773 53 07 numaralı Nevşehir Terminal Taksi ile hem şehir merkezine hem de turistik ilçelere ve otellere kolayca gidebilirsiniz. Terminal çevresinde de 24 saat hizmet veren pek çok taksi durağı var.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Konya - Nevşehir Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Otobüs FirmasıKonya Nevşehir Bilet FiyatlarıGünlük Otobüs Seferi SayısıOrtalama Sefer Süresi
Yükseller Aksaray Birlik 150 TL2 3 sa 29 dk
Tokat Yıldızı Seyahat 150 TL2 3 sa 29 dk
Iğdırlı Turizm 150 TL2 3 sa 29 dk
Aras Seyahat 150 TL2 3 sa 29 dk
Bizim Iğdır Seyahat 150 TL2 3 sa 29 dk
Malatya Kayısıkent Turizm 120 TL1 3 sa 29 dk
Mek Ağrı Dağı Turizm 150 TL1 3 sa 29 dk
Star Batman 150 TL1 3 sa 29 dk
Esadaş 150 TL1 3 sa 29 dk
Muş Yolu Turizm 150 TL1 3 sa 29 dk
Seyahat Yazılarında Nevşehir
arrow_back
arrow_forward
Tüm Yazılar

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Konya - Nevşehir otobüs bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?

expand_more
Enuygun, Konya - Nevşehir otobüs seferleri için arama yaptığınızda bu rotada sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip direkt olarak karşılaştırıyor. Böylece aradığınız tarih için farklı firmaların Konya - Nevşehir seferlerini bir arada görebilir ve en uygun otobüs biletini satın alabilirsiniz.

Konya - Nevşehir arası seyahat mesafesi kaç kilometre ve yolculuk kaç saat sürer?

expand_more
Konya - Nevşehir arası toplam 223 kilometre. İki konum arasındaki otobüs yolculuğu 3 saat 30 dakika sürüyor.

Konya - Nevşehir arası hangi otobüs firmalarının seferleri bulunuyor?

expand_more
Yükseller Aksaray Birlik, Tokat Yıldızı Seyahat, Iğdırlı Turizm, Aras Seyahat, Bizim Iğdır Seyahat, Malatya Kayısıkent Turizm, Mek Ağrı Dağı Turizm, Star Batman, Esadaş, Muş Yolu Turizm Konya - Nevşehir arası seferler düzenliyor.
expand_less