Gülşehir Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Gülşehir Otogarı
place
Çayır, Mehmet Akif Ersoy Cd. No:7 50900 Gülşehir/Nevşehir
local_phone
+903844114562

Gülşehir

Gülşehir Terminali Hakkında

Kapadokya’nın doğal güzelliklerini görmek isteyen yerli ve yabancı turistler tarafından ziyaret edilen Gülşehir ilçesinin oldukça hareketli bir otobüs terminali var. İlkbahar ve yaz aylarında bölgenin turistik yerlerine ek minibüs seferleri de düzenlenen terminalden ülkemizin bütün büyük şehirlerine direk otobüs bulabilir, ayrıca Ürgüp ve Göreme gibi komşu ilçelere her saat başı kalkan minibüslerle ulaşabilirsiniz.

Çoğu yerel olan birçok otobüs firmasının hizmet verdiği Gülşehir Terminali’nde yöresel lezzetler sunan restoranlar, market, ATM, mescit ve tuvalet bulabilirsiniz. İlçe ve köy minibüs peronları da oldukça yoğun çalışan terminalin çevresi de pek çok kaliteli otel ve restoranla dolu.

 

Şehir Merkezinden Gülşehir Otogarı'na Ulaşım

Kapadokya’nın tarihi ve turistik merkezlerine yakın olmasından dolayı hareketli bir otobüs terminaline sahip olan Gülşehir’de terminale ulaşım için belediye otobüsleri, minibüsler ve taksilerden faydalanabilirsiniz.

Minibüsler

İlçe merkezine oldukça yakın olan terminale ilçe içi minibüsleriyle kolayca gidebilirsiniz. Sururi Hoca Caddesi, Ümit Caddesi ve Kızılırmak Caddesi gibi pek çok ana noktada minibüs durakları var ve 5 dakikalık bir yolculukla terminale ulaşabilirsiniz. Nevşehir, Avanos, Göreme ve Ürgüp gibi turistik yerlerden de minibüs ile Gülşehir Terminali’ne ulaşım sağlanıyor.

Belediye Otobüsleri

İlçe merkezinde pek çok noktada durakları olan belediye otobüsleri, terminale ulaşım için sıkça kullanılıyor. Yaz aylarında ek seferler düzenleyen ve çalışma saatlerini arttıran belediye otobüsleriyle gece yarısına kadar terminaline gidebilirsiniz.

Taksi

Terminal yanındaki Kızılırmak Caddesi’nde durağı bulunan Gül Taksi ile 24 saat terminale ulaşmanız mümkün.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less