Avanos Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Avanos Otogarı
place
Cumhuriyet Mahallesi Avanos Otogarı 50500 Avanos/Nevşehir

Avanos

Avanos Terminali Hakkında

Avanos Terminali, ilçe merkezinde yer alıyor ve Kapadokya’nın güzelliklerini görmek isteyenler için her mevsim yoğun olarak hizmet veriyor. Nevşehir, Ürgüp ve Göreme gibi turistik yerlere her yarım saatte bir otobüs bulabileceğiniz terminalde Türkiye’nin pek çok şehrine de düzenli olarak otobüs seferleri düzenleniyor.

Kalkış, varış ve ilçe minibüs peronları bulunan terminalde 24 saat sizi otelinize veya turistik merkezlere götürecek taksiler de hizmet veriyor. Yöreye özgü el sanatı eserleri, antika eşyalar ve organik ürünler satın alabileceğiniz mağazaların bulunduğu terminalin hem içinde hem de çevresinde yöresel lezzetleri tadabileceğiniz restoranlar, mescit, bekleme alanları, ATM’ler, tuvaletler ve kafeler de bulabilirsiniz.

Şehir Merkezinden Avanos Otogarı'na Ulaşım

İlçenin merkezi bir noktasında bulunan Avanos Terminali’ne hem ilçe merkezinden hem de Nevşehir, Göreme, Uçhisar, Ortahisar ve Ürgüp gibi turistik yerlerden yolcuların ulaşabilmesi için ücretli ve ücretsiz pek çok ulaşım aracı sağlanıyor.

Özel Halk Otobüsleri

Sabah saat 07:00 ve 22:00 arasında hizmet veren özel halk otobüslerinin durakları Avanos’un hemen her mahallesinde bulunuyor. Özel halk otobüsleri, aynı zamanda Nevşehir’den de gece saat 22:00’ kadar her saat başı terminale ulaşım sağlıyor.

Minibüsler

Avanosdolmuşlarıyla her yarım saatte bir ilçe merkezinden; her saat başı ise Göreme, Uçhisar, Ortahisar ve Ürgüp gibi turistik ilçelerden Avanos Terminali’ne gidebilirsiniz.  

Yolcu Servisleri

Seyahat edeceğiniz firmanın size sunacağı yolcu servisleri ile de kısa sürede otobüs terminaline ulaşabilirsiniz. Bazı otobüs firmaları sadece ilçe merkezinden değil turistik beldelerinden de terminale yolcu servisleri ile ulaşım sağlıyor.

Taksi

Avanos merkezinde 7/24 hizmet veren pek çok taksi durağı var. Nevşehir ve Ürgüp gibi turistik yerlerde bulunan oteller önünde de 24 saat hizmet veren taksiler bulabilir ve kısa bir yolculukla terminale ulaşabilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less