Hacıbektaş Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Hacıbektaş Otogarı
place
Bala Mah. Atatürk Blv. No:57 50800 Hacıbektaş/Nevşehir
local_phone
+903844412657

Hacıbektaş

Hacıbektaş Terminali Hakkında

Nevşehir şehrine bağlı olan, tarihi ve doğal güzellikleriyle ünlü Hacıbektaş ilçesi merkezinde bulunan otobüs terminali, özellikle yaz aylarında yerli ve yabancı turistlerle çok hareketli oluyor. Türkiye’deki pek çok şehre direk ulaşım bulabileceğiniz Hacıbektaş Terminali’nden Nevşehir, Avanos, Ürgüp ve Göreme gibi komşu turistik il ve ilçelere de her saat otobüs ve minibüs bulabilirsiniz.

Onlarca yerel otobüs firmasının hizmet verdiği terminal içerisinde ise el yapımı yöresel hediyelik eşyalar alabileceğiniz dükkanlar, Anadolu lezzetlerini tadabileceğiniz restoranlar, market, ATM, mescitler ve tuvaletler bulunuyor. Hacıbektaş Terminali, ilçenin merkezinde güzel bir konumda olduğu için yolcular buraya hem ücretsiz yolcu servisleriyle hem de taksi veya dolmuşlarla kolayca ulaşabiliyor.

Şehir Merkezinden Hacıbektaş Otogarı'na Ulaşım

Özellikle yaz aylarında, yerli ve yabancı turistlerle oldukça hareketli olan Hacıbektaş Terminali’ne gitmek için kendinize en uygun ulaşım aracını seçebilirsiniz.

Minibüsler

İlçenin pek çok noktasında duraklarını bulabileceğiniz minibüslerle 5 dakikada terminale ulaşabilirsiniz. Sadece ilçe merkezi değil Ürgüp, Göreme ve Avanos gibi Kapadokya’nın turistik ve tarihi merkezlerinden de minibüsler ile Hacıbektaş Terminali’ne ulaşma şansınız var.

Yolcu Servisleri

Hacıbektaş merkezinde pek çok otobüs firmanın bilet satış ofisi bulunuyor. Eğer seyahat edeceğiniz firma size ücretsiz yolcu servisi sunuyorsa, her yarım saatte bir hareket eden bu servislerle de rahatça terminale ulaşmanız mümkün.

Belediye Otobüsleri

Hacı Bektaşi Veli Bulvarı, Aşık Mahsuni Şerif Caddesi ve Aşıklar Yolu Sokağı gibi merkezi birçok noktada durakları olan belediye otobüsleri, sabahın erken saatlerinden gece yarısına kadar hizmet veriyor. Yaz aylarında sefer sayılarını arttıran belediye otobüsleriyle kısa sürede terminalde olabilirsiniz.

Taksi

Dergah Taksi, 7 gün 24 saat boyunca ilçe merkezinden yolcuların hem terminale hem de turistik beldelere ve otellere ulaşımını sağlıyor. (0384) 441 25 25 numaralı telefondan istediğiniz saatte taksi çağırabilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less