Ürgüp Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Ürgüp Otogarı
place
İmran Mah. Güllüce Cd. No:27, 50400 Ürgüp/Nevşehir
local_phone
+903843414766

Şehir Merkezinden Ürgüp Otogarı'na Ulaşım

Nevşehir’in her yıl binlerce turisti çeken yerleşimlerinden Ürgüp’te yer alan terminal, minibüs veya servis gibi araçlarla kolaylıkla ulaşılabilecek bir noktada konumlanıyor. Bölgede konaklarken direkt olarak otelinize çağırabileceğiniz taksiler ise bir başka pratik seçenek. Hangi aracı tercih ettiğiniz fark etmeksizin yolculuk genellikle 15 dakikadan az sürüyor. 

Servis Aracı 

Ürgüp’ün merkezinden geçen servis araçları, yolculara sene boyunca ücret ödemeden turistik beldenin terminaline erişme fırsatı sunuyor. Bazı büyük otellerin yakınında da duran servislere binerek ortalama 10 dakikada Ürgüp Terminali’nde olabilirsiniz. 

Taksi 

Ürgüp’te taksiler, terminale doğru gelirken yolculuğunu hızlandırmak isteyenler için ideal. Üstelik Türkiye’nin ve dünyanın farklı noktalarından ziyaretçileri çeken beldede taksi bulmak son derece kolay. Dilerseniz telefonla yakınlarda yer alan durakları arayarak konakladığınız yerin önüne araç çağırabilirsiniz. Ücretler ise beldenin merkezinden terminale gelenler için çok yükselmiyor. Ayrıca bölgede seyahat eden diğer yolcularla ortak taksi tutmayı düşünebilir, ödeyeceğiniz ücrette tasarruf edebilirsiniz.  

Minibüs  

Sabah erken saatlerden itibaren çalışmaya başlayan minibüsler, Ürgüp Terminali’ne servis veya taksi dışında alternatif bir araçla erişmek isteyenler için ideal. Belde merkezinden minibüsle terminalin önüne gelmek yaklaşık 10 dakika sürüyor. Bu sayede yolda fazla zaman kaybetmeden otobüse yetişebilirsiniz. 

Otobüs 

Önceden rezervasyon yaptırmanız halinde özel tur otobüsleriyle de Ürgüp Terminali’ne ulaşabilirsiniz. Bölgeyi turistik amaçla ziyaret edenler tarafından sıkça kullanılan tur otobüsleri, özellikle gruplar için son derece uygun. Tur otobüslerinin ücreti ise yolcuların sayısına ve gidilen mesafeye göre farklılık gösterebiliyor. 

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less