Malatya Kayısıkent Turizm Online Otobüs Bileti

Malatya Kayısıkent Turizm
Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Malatya Kayısıkent Turizm Hakkında

İsminde şehrin dünyaca ünlü meyvesi kayısıya yer veren Malatya Kayısı Kent Turizm, Türkiye’nin çeşitli ilçe ve il merkezlerine ulaşım hizmeti veren köklü otobüs şirketlerinden. Şehrin önemli girişimcileri arasında bulunan Suat Öz tarafından kurularak 2000 yılında faaliyetlerine başlayan firma, şehirler arası seyahatte adı her zaman konforla beraber anılan şirketlerden biri olmayı amaçlıyor. Malatya Kayısı Kent Turizm ayrıca daima gelişmeyi ve ilerlemeyi esas alan anlayışıyla 2+1 otobüsler gibi önemli yenilikleri uygulamaktan geri durmuyor. Adapazarı, Malatya, Gebze, Balaban, Ceyhan, Osmaniye, İzmit, Darende, Gürün, Adana, Düzce ve Mersin ise firmanın sefer ağında öne çıkan noktalardan. 

Şirketin araçlarında yer alan Android işletim sistemine sahip tabletlerle güncel filmleri seyredebilir, zevkinize uygun müzikleri dinleyebilir veya gündemdeki gelişmeleri takip edebilirsiniz. Malatya Kayısı Kent Turizm’in tüm araçlarında sınırsız internet mevcut. Firmanın seferlerinde sunulan sınırsız ve taze ikramlar ise özenle seçilerek yolculara servis ediliyor. Malatya Kayısı Kent Turizm otobüslerinin tamamı 2+1 koltuklarla donatılan ‘’Rahat Hat’’ olarak hizmet veriyor. Bu sayede dilerseniz yolculuğunuz süresince geniş bir alana sahip olmanın rahatlığını yaşayabilirsiniz. Varış noktanıza ulaştığınız zaman ise pek çok ilçe ve ilde Malatya Kayısı Kent Turizm’in terminalde yolcularını bekleyen servisleriyle merkeze yolculuk yapma şansınız var.

Malatya Kayısıkent Turizm Otobüslerinin Yolculara Sunduğu İmkanlar

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun'da aradığım Malatya Kayısıkent Turizm otobüs seferlerini bulabilir miyim?
expand_more
Enuygun'da aradığınız Malatya Kayısıkent Turizm otobüs seferlerini bulabilirsiniz. Enuygun, arama yaptığınız destinasyona sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip diğer firmalarla karşılaştırır. Böylece aramanıza uygun Malatya Kayısıkent Turizm seferlerini bir arada görebilirsiniz.
Malatya Kayısıkent Turizm hangi noktalara otobüs seferleri düzenliyor?
expand_more
Malatya Kayısıkent Turizm; Kayseri, İstanbul, Malatya, İzmir, Elâzığ, Manisa gibi birçok yere otobüs seferleri düzenliyor.
Malatya Kayısıkent Turizm biletimi Enuygun üzerinden online iptal edebilir miyim?
expand_more
Malatya Kayısıkent Turizm otobüs biletinizi Enuygun üzerinden online olarak iptal edebilirsiniz. PNR kodunuz ve soyadınızla bilet iptal işleminizi Enuygun üzerinden kolayca halledebilirsiniz.
Malatya Kayısıkent Turizm otobüslerinde WiFi var mı?
expand_more
Evet, Malatya Kayısıkent Turizm otobüslerinde yolcularına WiFi hizmeti sunuyor.
Malatya Kayısıkent Turizm otobüslerinde priz var mı?
expand_more
Evet, Malatya Kayısıkent Turizm otobüslerinde priz bulunuyor.
Malatya Kayısıkent Turizm biletimin çıktısını almama gerek var mı?
expand_more
Hayır, Malatya Kayısıkent Turizm otobüs biletinizin çıktısı olmadan otobüse binebilirsiniz. Enuygun üzerinden otobüs bileti aldıktan sonra size PNR numarası içeren bir SMS ve e-posta iletiliyor. Gönderilen bileti çıktı almanıza gerek olmadan PNR kodunuzu ve kimliğinizi göstererek otobüse binebilirsiniz.
Malatya Kayısıkent Turizm ile seyahatlerinde kaç bagaj kabul ediliyor?
expand_more
Malatya Kayısıkent Turizm her bir yolcu için 30 kg bagaj tanıyor. 30 kg üzeri bagajlar için ek ücret talep edilebiliyor.
Malatya Kayısıkent Turizm otobüslerinde tuvalet var mı?
expand_more
Hayır, Malatya Kayısıkent Turizm otobüslerinde tuvalet bulunmuyor.
Malatya Kayısıkent Turizm otobüse evcil hayvan kabul ediyor mu?
expand_more
Evet, Malatya Kayısıkent Turizm otobüslerinde evcil hayvanlar aracın bagaj bölümünde taşınabilir.
Malatya Kayısıkent Turizm Şirket Künyesi
Kuruluş Tarihi: 2000
Durak Sayısı: 38
Genel Merkez: Malatya
Kurucu: Serhat Doğan Tozar
expand_less