Mersin Nur Turizm Online Otobüs Bileti

Mersin Nur Turizm
Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Mersin Nur Turizm Hakkında

Mersin Nur Turizm, 1976 yılında Mersin merkezli olarak kuruldu. Kurucusu Ahmet Nur öncülüğünde yolcuların kalite beklentilerine cevap veren firma bu alanda başarıyı ciddi boyutlara ulaştırır. Yolcuların tamamına yönelik memnun edici çözümler sunar.
Mersin ve çevresine yönelik yolcu taşımacılığı ile hizmet sunmaya başlayan firmanın kısa sürede Türkiye’nin farklı noktalarına hizmet götürmesi söz konusu oldu. Bu doğrultuda firmanın 84 durağının bulunması ne denli kapsamlı hizmetler sunduğunun apaçık göstergesi. Bir aile firması olarak geçmişten gelen tecrübeyi modern yaklaşımlarla bütünleştirerek müşterilerine yüksek standartlar sunar. 
Türkiye’nin önemli şehirlerine gerçekleşen seferler çerçevesinde yolcuların ihtiyaçlarına cevap veren firma sektörün öncülerinden birine dönüştü. 2+1 ve 2+2 koltuk düzenine sahip araç filosuyla yolculuğu bambaşka bir seviyeye taşırken yolcu deneyimini de farklı bir noktaya ulaştırır. Bu doğrultuda TV, internet ve 220 volt priz alternatifleri de yolcular açısından en çok tercih edilen seçenekler arasında.
Yolcuların fiziksel manada kaliteli hizmetlere ulaşmasını destekleyen firma personel kalitesini de en iyi seviyeye taşımayı hedefler. Böylelikle güler yüzlü personel ile firmanın hizmet standartlarını en başarılı noktaya taşıması mümkün olur. Mersin Nur Turizm tarafından sunulan ekonomik çözümler de bu konuda avantajları ortaya çıkarır.

Mersin Nur Turizm Otobüslerinin Yolculara Sunduğu İmkanlar

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun'da aradığım Mersin Nur Turizm otobüs seferlerini bulabilir miyim?
expand_more
Enuygun'da aradığınız Mersin Nur Turizm otobüs seferlerini bulabilirsiniz. Enuygun, arama yaptığınız destinasyona sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip diğer firmalarla karşılaştırır. Böylece aramanıza uygun Mersin Nur Turizm seferlerini bir arada görebilirsiniz.
Mersin Nur Turizm hangi noktalara otobüs seferleri düzenliyor?
expand_more
Mersin Nur Turizm; İstanbul, Adana, İzmir, Gaziantep, Eskişehir, Antalya gibi birçok yere otobüs seferleri düzenliyor.
Mersin Nur Turizm biletimi Enuygun üzerinden online iptal edebilir miyim?
expand_more
Mersin Nur Turizm otobüs biletinizi Enuygun üzerinden online olarak iptal edebilirsiniz. PNR kodunuz ve soyadınızla bilet iptal işleminizi Enuygun üzerinden kolayca halledebilirsiniz.
Mersin Nur Turizm otobüslerinde WiFi var mı?
expand_more
Evet, Mersin Nur Turizm otobüslerinde yolcularına WiFi hizmeti sunuyor.
Mersin Nur Turizm otobüslerinde priz var mı?
expand_more
Evet, Mersin Nur Turizm otobüslerinde priz bulunuyor.
Mersin Nur Turizm biletimin çıktısını almama gerek var mı?
expand_more
Hayır, Mersin Nur Turizm otobüs biletinizin çıktısı olmadan otobüse binebilirsiniz. Enuygun üzerinden otobüs bileti aldıktan sonra size PNR numarası içeren bir SMS ve e-posta iletiliyor. Gönderilen bileti çıktı almanıza gerek olmadan PNR kodunuzu ve kimliğinizi göstererek otobüse binebilirsiniz.
Mersin Nur Turizm ile seyahatlerinde kaç bagaj kabul ediliyor?
expand_more
Mersin Nur Turizm her bir yolcu için 30 kg bagaj tanıyor. 30 kg üzeri bagajlar için ek ücret talep edilebiliyor.
Mersin Nur Turizm otobüslerinde tuvalet var mı?
expand_more
Hayır, Mersin Nur Turizm otobüslerinde tuvalet bulunmuyor.
Mersin Nur Turizm otobüse evcil hayvan kabul ediyor mu?
expand_more
Evet, Mersin Nur Turizm otobüslerinde evcil hayvanlar aracın bagaj bölümünde taşınabilir.
Mersin Nur Turizm Şirket Künyesi
Kuruluş Tarihi: 2007
Durak Sayısı: 84
Genel Merkez: Mersin
Kurucu: Ahmet Nur
expand_less