Zeytin Otel Altınoluk

Altınoluk, Balıkesir Edremit, Balıkesir
Zeytin Otel Altınoluk Genel
Zeytin Otel Altınoluk Plaj
Zeytin Otel Altınoluk Deniz
Zeytin Otel Altınoluk Yeme / İçme
Zeytin Otel Altınoluk Yeme / İçme
Image More +9 fotoğraf
Zeytin Otel Altınoluk
Narlı Köyü Mıhlı Mevkii, İzmir- Çanakkale Asfaltı Üzeri. No: 2227 Altınoluk 10870 Edremit/Balıkesir Balıkesir Edremit, Balıkesir

Balıkesir Edremit’e bağlı gözde tatil beldesi Altınoluk’ta, yemyeşil bir bahçe içinde yer alan Zeytin Otel Altınoluk, denize 50 m uzaklığıyla misafirleri için oldukça cazip konumda bulunuyor. 20 kişilik tesis kapasitesine sahip otel, oda kahvaltı konsepti ve açık restoranıyla misafirlerine yeme içme hizmeti sunuyor. Tesiste, ücretli dalgıçlık okulu ve ücretli bisiklet/dağ bisikleti imkanı bulunuyor. İki adet otopark alanına sahip Zeytin Otel Altınoluk’ta araba kiralama ve havaalanı servisi misafirlere sunulan diğer olanaklardan.

Otel, Altınoluk merkezine 5 km, Küçükkuyu-Ayvacık’a 3 km mesafedeki konumuyla yöreyi gezmek isteyenler için de uygun konumda. Zeytin Otel’e arabayla 15 dakika mesafedeki Antandros Antik Kenti, arabayla 20 dakika mesafedeki Kaz Dağları Müzesi ve bir saat mesafedeki Kaz Dağları Milli Parkı ve arabayla 25 dakika mesafede, dört mevsim ziyaretçi kabul eden bir kaplıcanın yer aldığı Güre gezilebilecek gözde noktalardan.

Altınoluk’a 5 km, Küçükkuyu-Ayvacık’a 3km uzaklıktaki Zeytin Otel Ayvalık; Edremit Koca Seyit Havalimanı’na arabayla 40 dakikalık uzaklığıyla rahat ulaşım olanaklarına sahip.

Oda Bul

Tesisteki Oda Tipleri

3
3 Kişilik (Iade Edilemez) Oda
Çift
Çift Kişilik Deniz Manzaralı Oda
Triple
Triple Oda
4
4 Kişilik Oda
2
2 Kişilik Oda
3
3 Kişilik Oda
3
3 Kişilik (İptal Edilemez) Oda
Family
Family Oda
2
2 Kişilik (İade Edilemez) Oda

Otel Özellikleri

Tesis Çevresindeki Yerler

Ulaşım

Tesis Konaklama Özellikleri

Yakınındaki Oteller

x