Balıkesir Edremit Otelleri Ara

En uygun Balıkesir Edremit otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Balıkesir Edremit otellerini listele.

Şehir, ilçe, tema, otel adı ara
Giriş ve Çıkış Tarihi
Giriş ve çıkış tarihini seçin
Konuk Sayısı
2 Yetişkin

Balıkesir Edremit Hakkında

Balıkesir’in ilçesi olan Edremit, Altınoluk ve Akçay ile birlikte yerli ve yabancı turistlerin akınına uğruyor. Edremit Körfezi ve Kaz Dağları arasında bulunan bölgeye konumlanan Edremit’in denize kıyısı yok ancak Edremit, Akçay’a 10 kilometre ve Altınoluk’a 26 kilometre mesafede bulunuyor. Akdeniz iklimine sahip olan Edremit’te kış ayları ılık, yazın da sıcak bir hava görülür. Bu nedenle de her mevsim ziyaret etmeye uygun bir destinasyon.

Dünyanın en temiz havalarından biri olan ve tarihteki yeriyle bilinen Kaz Dağları, birçok turistin Edremit’i tercih etmesinin sebebi. Özellikle ilkbahar aylarında Kaz Dağları unutulmaz manzaralara sahne olduğundan doğayla iç içe olmak için Edremit’e gidenler oldukça fazla. Edremit’te sadece oda, oda kahvaltı, yarım pansiyon ve tam pansiyon konseptlerinde hizmet veren uygun fiyatlı otellerde kalabilirsiniz. Şifa dolu bir tatil yapmak isterseniz Edremit’te bulunan termal otellerde de konaklayabilirsiniz. Edremit’e 13 kilometre uzaklıkla olan Güre Kaplıcaları’nın şifalı sularını mutlaka deneyimlemelisiniz.

Edremit’e gelmek için Türkiye’nin birçok yerinden düzenlenen otobüs seferlerini kullanarak Edremit Otogarı’na gelebilirsiniz. Otogardan civar beldelere kalkan minibüsleri kullanabilirsiniz. Edremit’e uçakla gitmek isterseniz Balıkesir Koca Seyit Havalimanı’na inebilirsiniz. Edremit’e 7 kilometre olan havalimanından Edremit, Akçay ve Altınoluk’a giden servisler bulunuyor.

Balıkesir Edremit Galeri

Balıkesir Edremit Şehir Rehberi

Balıkesir Edremit Semtleri

Önemli Noktalar

Balıkesir Edremit Seyahat Yazıları