Seyir Konak Otel

Safranbolu, Karabük
Seyir Konak Otel Genel
Seyir Konak Otel Genel
Seyir Konak Otel Genel
Seyir Konak Otel Genel
Seyir Konak Otel Genel
Image More +20 fotoğraf
Seyir Konak Otel
Musalla Mahallesi, Hıdırlık arkası sokak no:3, 78000 Safranbolu/Karabük /Yok Safranbolu, Karabük

Seyir Konak Otel, birçok medeniyete ev sahipliği yapmış, tarihi dokusuyla yerli ve yabancı turistlerin ilgisini çeken Safranbolu'nun merkezinde yer alıyor. Eski Çarşı'ya 400 metre uzaklıkta olan otel, şehri tanımak isteyen gezginler için oldukça uygun bir konumda. Safranbolu'nun meşhur tarihi konaklarından birinde hizmet veren otel, tam aradığınız gibi bir tatili ayaklarınızın önüne seriyor. 

4 odası bulunan tesisin bütün personelleri siz değerli misafirlerin ihtiyaçlarını en iyi şekilde gidermek, isteklerini yerine getirmek için özenle çalışıyor. Otelin bütün odaları Safranbolu'nun otantik tarzına uygun bir biçimde sedirler, atlas yorganlar ve renkli kumaşlarla dekore edilmiş. Otelin terası bir yandan tarihi şehri seyrederken bir yandan bütün gün dinlenip rahatlamak, gününü planlarken farklı içecekler tatmak ve keyifli kahvaltılar etmek isteyenler için biçilmiş kaftan. Leziz ve seçkin yöresel yemeklerin servis edildiği bir restoran da bulunan otelde harika akşam yemekleri geçireceksiniz. 

Arabasıyla seyahat edenler gönül rahatlığıyla Seyir Konak Otel'in özel ücretsiz otoparkına arabalarını park edebilir, arabasız seyahat eden misafirler ise otelin ulaşım servisinden yararlanabilirler. 

Oda Bul

Tesisteki Oda Tipleri

Şehir
Şehir Manzaralı Oda
Taş
Taş Oda
Superior
Superior İki Ayrı Yataklı Oda, Şehir Manzaralı
Superior
Superior Oda, Şehir Manzaralı
Dağ
Dağ Manzaralı Oda
Şöhret
Standart Standart
Tek
Tek Büyük Yataklı Oda, Bahçe Manzaralı
Standard
Standard Tek Büyük Yataklı Oda, Şehir Manzaralı
Şehir
Şehir Manzaralı Superior Oda
Standard
Standard Oda

Otel Özellikleri

Tesis Çevresindeki Yerler

Ulaşım

Tesis Konaklama Özellikleri

Otel Kuralları

Yakınındaki Oteller

x