2. Sayfa Ölüdeniz Otelleri Ara

En uygun Ölüdeniz otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Ölüdeniz otellerini listele.

Ölüdeniz Hakkında

Muğla’nın turistik ilçesi Fethiye’ye bağlı olan Ölüdeniz, her daim sakin denizi, eşsiz doğası ve ekstrem spor etkinlikleri ile ünlü. Her yıl binlerce turist ağırlayan tatil beldesinde herkesin bütçesine ve isteklerine uygun Fethiye otelleri mevcut. Lüks, her şey dâhil otellerden romantik temalı SPA otellerine, oda-kahvaltı hizmeti sunan pansiyonlardan denize sıfır butik otellere kadar zengin bir yelpazeden seçiminizi yapabilirsiniz.

Ölüdeniz’e havayolu ile ulaşmak için yaklaşık 1 saat uzaklığında bulunan Dalaman Havalimanı’nı kullanabilirsiniz. Havalimanından direkt Ölüdeniz’e kalkan araçları kullanarak veya transfer alarak ulaşımı tamamlayabilirsiniz. Ayrıca ülkenin pek çok yerinden Yaz sezonu içerisinde Fethiye’ye otobüs ile ulaşmak mümkün. Fethiye Otogarı’na yaklaşık 10 dakika uzaklıkta bulunan beldeye ulaşmak için otogar karşısından hareket eden minibüslere binebilir veya taksi tutabilirsiniz. Ölüdeniz içinde ve çevresine ulaşım sağlamak için de yine minibüsleri kullanabilirsiniz.

Ölüdeniz; denizi ve plajlarıyla olduğu kadar, Dünya’nın en ünlü atlayış noktalarından biri olan Babadağ ile de ünlüdür. Merkezde bulunan herhangi bir şirketle anlaşarak Babadağ’dan yamaç paraşütü ile atlayabilir, beldeye yakın noktalarda jeep safari yapabilir veya çeşitli su sporlarıyla tatilinizi renklendirebilirsiniz. Ayrıca beldeye yakın konumlarda bulunan Kelebekler Vadisi ve Kabak Koyu’nu da ziyaret edebilirsiniz.

Ölüdeniz’de konaklama seçeneklerini tatilinize göre şekillendirebilirsiniz. Aile temalı, aquparklı, özel kum plajlı otelleri veya daha sade ve uygun fiyatlı pansiyonları tercih edebilirsiniz.

Ölüdeniz Galeri

Ölüdeniz Semtleri

Ölüdeniz Seyahat Yazıları