Letonya Otelleri Ara

En uygun Letonya otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Letonya otellerini listele.

Şehir, ilçe, tema, otel adı ara
Giriş ve Çıkış Tarihi
Giriş ve çıkış tarihini seçin
Konuk Sayısı
2 Yetişkin

Letonya Hakkında

Pek çok Avrupa ülkesine kıyasla çok daha uygun bütçeli konaklama olanaklarıyla karşılaşacağınız Letonya’da başkent Riga ve Liepāja şehirleri, turizmin kalbi durumunda. Bu nedenle de otel, hostel, apart ve pansiyon seçeneklerinin söz konusu bölgelerde ağırlık kazandığı görülüyor.

Baltık devletlerinin en gelişmişi olarak kabul edilen Letonya’ya iş ya da seyahat amaçlı gitmeniz durumunda ihtiyaçlarınıza fazlasıyla yanıt verecek otellerle karşılaşabilirsiniz. Otellerin birçoğu havaalanı servisi, spa ve kahvaltı gibi seçenekleri standart olarak sunuyor. Öte yandan evcil hayvan konusunda otellerin büyük çoğunluğu son derece pozitif. 4 ve 5 yıldızlı otellerde; Avrupa mutfağını yansıtan gurme lezzetler dışında açık ve kapalı havuz, spa merkezi, sauna, spor salonu, masaj, aile odası gibi ayrıcalıklı hizmetler söz konusu.

Letonya’ya gelen birçok turist gibi siz de tercihinizi başkent Riga’dan yana kullandıysanız, tarihi meydanların, manastırların, kilise, kale ve müzelerin bir arada olduğu Old Town bölgesindeki otelleri değerlendirebilirsiniz. Old Town civarında uygun bir otelde kalmanız durumunda Riga Kalesi, Central Market, Riga Katedrali, Kara Kafalılar Binası, Biraderler Evleri, Kedi Evi, Etnografya Açık Hava Müzesi gibi turistik yerleri de hiç yorulmadan ve vakit kaybetmeden gezme şansı bulabilirsiniz. Bu bölgedeki otellere talep görece daha fazla olduğu için konaklama ücretleri yılın belli dönemlerinde biraz daha yüksek olabiliyor.

Daha uygun bütçeli konaklama seçenekleri için şehrin Grizinkalns ve Avoti isimli bölgelerine yönelmelisiniz. Bu bölgelerde büyük ölçüde 3 yıldızlı apart otel ve hostel opsiyonları ile karşılaşabilirsiniz. Grizinkalns, şehir merkezine 4 km, Avoti ise sadece 3 km uzaklıkta bulunuyor.

Letonya Semtleri