Çorlu Otelleri Ara

En uygun Çorlu otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Çorlu otellerini listele.

Şehir, ilçe, tema, otel adı ara
Giriş ve Çıkış Tarihi
Giriş ve çıkış tarihini seçin
Konuk Sayısı
2 Yetişkin

Çorlu Hakkında

Tekirdağ’ın en büyük ilçesi, Doğu Trakya'nın ise en büyük 2. ilçesi olan Çorlu, hem tarihi ,hem de görülmesi gereken doğal güzellikleriyle her yıl yerli ve yabancı turistleri kendine çekmeyi başarıyor. Çorlu’nun tarihinden günümüze ulaşabilmiş yapıları arasında Kanunu Sultan Süleyman adına yaptırılmış, Süleymaniye Cami ilk sırada yer alır. Çorlu gezinizde, Thzolus Antik Kenti ve Tekirdağ’da bulunan önemli müzeler arasında yer alan Namık Kemal Evi  ziyaret edebileceğiniz başlıca yerlerden.

Alışveriş ve kafe çeşitliliğinin yoğunlaştığı Çorlu merkezden uzaklaştıkça, ilçenin doğal güzellikleri ön plana çıkmaya başlar. Çorlu’nun mutlaka yaşamanız gereken doğal güzellikleri arasında, yeşilin her tonunu kendinde barındıran Atatürk Orman Korusu, Kırkgöz Köprüsü, denize girebileceğiniz Çorlu belediye plajı, Çorlu Çamlığı, Gölbaşı Gençlik Parkı bulunuyor. Çorlu'da bulunan Tekirdağ otelleri arasından denize yakın olanları ya da kendi havuzu olanları tercih edebilirsiniz. 

Çorlu’ya çok yakın mesafede bulunan Olimpos At Çiftliğini de mutlaka görülmesi yerler listenize eklemelisiniz. Eğlence hayatı da oldukça gelişmiş olan ilçede, canlı müzik yapan mekanlara da gidebilirsiniz. Çorlu’nun özel yemeklerinden Arnavut ciğerini, kaşarlı köfte ve ciğerli sarmayı denemeden buradan ayrılmamalısınız. Çorlu’ya  D-100 karayolu üzerinden rahatça ulaşmak mümkün. İstanbul’dan  Çorlu’ya otobüs seferleri de bulunur.