Çeşmeli Konak

Safranbolu, Karabük
Çeşmeli Konak Genel
Çeşmeli Konak Genel
Çeşmeli Konak Genel
Çeşmeli Konak Genel
Çeşmeli Konak Genel
Image More +20 fotoğraf
Çeşmeli Konak
Çeşme Mahallesi Mescit Sokak No:1 /Yok Safranbolu, Karabük

1800'lü yıllarda inşa edildiği düşünülen Çeşmeli Konak, UNESCO tarafından dünya miras listesine alınan Safranbolu'da olup Kültür ve Tabiat Varlıklarını Koruma Kurulu tarafından korumaya alınan yaklaşık 1300 tarihi eserden biri. Konak, aslına uygun biçimde restore edilerek 2002 senesinde misafirlerini ağırlamaya başlayan sıcak bir aile işletmesi.

Konakta geleneksel Türk evi tarzıyla birbirinden farklı dekore edilmiş, penceresinden Safranbolu'nun tarihi eserlerini görebileceğiniz 10 oda var. Bütün odalarda standart olarak banyo, mini bar, televizyon ve telefon bulunuyor. 24 saat oda servisi hizmeti sunulan otelde odanızdan çıkmadan bir gün geçirebilir, dinlenip rahatlayabilirsiniz. Otel geleneksel tatlarla zenginleştirilmiş birçok alternatifin sunulduğu kahvaltılarıyla dikkat çekiyor. Ayrıca otelde leziz ve yöresel yemeklerin tadına bakabileceğiniz, keyifli akşam yemekleri geçirebileceğiniz bir alakart restoran da var. Geleneksel ve huzurlu bir tatil geçirmek isteyenlerin hiç düşünmeden tercih edebileceği Çeşmeli Konak, Safranbolu'nun tam merkezinde ve tarihi mekanlarına yürüme mesafesinde bulunuyor. 

Özel aracıyla seyahat eden misafirleri için özel otopark imkanı sunan konak, özel aracı olmayan misafirlerine ücretsiz transfer hizmeti veriyor.

Karabük merkezine 12,4 km

Oda Bul

Tesisteki Oda Tipleri

Single
Single Oda
Twin
İki Ayrı Yataklı Oda
Double
Double Oda
Triple
Triple Oda
Iki
İki Ayrı Yataklı Oda

Otel Özellikleri

Tesis Çevresindeki Yerler

Ulaşım

Tesis Konaklama Özellikleri

Yakınındaki Oteller

x