Birlik Yaylakent

Çaykara, Trabzon
Birlik Yaylakent Genel
Birlik Yaylakent Öne Çıkan Resim
Birlik Yaylakent Genel
Birlik Yaylakent Dış Mekan
Birlik Yaylakent Dış Mekan
Image More +39 fotoğraf
Birlik Yaylakent
Uzuntarla Mahallesi hanirmak yaylasi Çaykara, Trabzon

Karadeniz'in tüm ihtişamını sergilediği Çaykara'da hizmet veren Birlik Yaylakent Otel'de yeşilin tüm tonlarının eşliğinde doğayla iç içe ve huzurlu bir tatil geçirebilirsiniz. 8 bungalow odadan oluşan bu minik ve sevimli otelde, kendinizi adeta bir kır evindeymiş gibi huzurlu hissedeceksiniz.

Taze ve günlük olarak hazırlanan yöresel kahvaltıların mis kokularına uyanacak, otel tarafından ücretsiz olarak verilen gazetenizi kahvaltınız eşliğinde okuyarak keyifli sabahlar geçireceksiniz. Dilerseniz lezzetli kahvaltılarınızın ardından lobiden otelin Wİ-Fİ'sine bağlanıp maillerinizi kontrol edebilir, dilerseniz rengarenk çiçeklerle dolu bahçede sakince kitabınızı okuyabilir, dilerseniz İspir'de rafting yaparak adrenalin kat sayınızı arttırabilirsiniz. Üstelik otelde rafting yaparken yaşayabileceğiniz olumsuz kazalara ya da herhangi bir rahatsızlık durumuna anında müdahale etmek için bir doktor da bulunuyor. 

Şehir hayatından uzaklaşıp huzurlu ve keyifli bir tatil geçirebileceğiniz otelde konaklarken tarihi bir gezi yapmak isterseniz Trabzon'un simgelerinden olan Sümela Manastırı'nı ziyaret edebilirsiniz. Trabzon Havaalanı'na 90 kilometre uzaklıkta bulunan Birlik Yaylakent Otel'de arabalarıyla yolculuk eden misafirlerin kullanabileceği bir otopark da bulunuyor. 

Oda Bul

Tesisteki Oda Tipleri

Bungalow
Bungalow Oda
Family
Family Bungalov, 1 Yatak Odası

Otel Özellikleri

Tesis Çevresindeki Yerler

Ulaşım

Otel Kuralları

Yakınındaki Oteller

x