Trabzon Otelleri Ara

En uygun Trabzon otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Trabzon otellerini listele.

Trabzon Hakkında

Karadeniz Bölgesi’nin en güzel şehirlerinden biri olan ve “Karadeniz’in incisi” adıyla tanınan Trabzon oksijeni bol yemyeşil doğasıyla unutulmaz bir tatil sunuyor. Doğasının yanında tarihi yapılarıyla ve yemekleriyle de dünyanın dört bir yanından turistleri ağırlıyor.

Dört mevsim yağışlı olan şehre ne zaman giderseniz gidin sizi bekleyen birçok eğlence ve şenliğe katılabilirsiniz. Özellikle yaz aylarında yaylalarda düzenlenen şenlikler oldukça keyifli geçiyor. Yaz günlerinde de yağmur yağma ihtimali olduğundan yanınıza kalın kıyafetler ve şemsiye almayı unutmayın.

Trabzon’da şehir merkezinde konaklayabileceğiniz şehir otelleri ya da ilçelerinde doğayla iç içe olabileceğiniz butik ve apart oteller bulunuyor. Trabzon yaylalarına kurulmuş doğa otellerinde kalarak yemyeşil bir manzaraya karşı uyanabilirsiniz.

Trabzon’a havayolu ve karayolu üzerinden gidebilirsiniz. Trabzon Havalimanı şehir merkezine 20 kilometre uzaklıkta bulunuyor. Havalimanında indiğinizde Havaş otobüslerini, minibüsleri ya da belediye otobüslerini kullanarak şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Otobüsle Trabzon’a gelirseniz Trabzon Otogarı şehir merkezine yaklaşık olarak 15 dakika mesafede bulunuyor. Trabzon’un ilçelerine gitmek isterseniz de minibüsleri tercih edebilirsiniz.

Trabzon’u ziyaret edenlerin gezmeyi en sevdiği yerler arasında Uzungöl, Sümela Manastırı ve Atatürk Köşkü geliyor. Trabzon gezinizde mutlaka mısır ekmeği ve mıhlama ile kahvaltı yapmalısınız. Hamsi ile yapılan lezzetleri ve Akçaabat Köftesi’ni yemelisiniz.

Trabzon Galeri

Trabzon Şehir Rehberi

Trabzon Semtleri

Trabzon Seyahat Yazıları

x