Ankara Şehir Hastanesi Yakınındaki Oteller

En uygun Ankara Şehir Hastanesi yakınındaki otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Ankara Şehir Hastanesi yakınındaki otellerini listele.

Şehir, ilçe, tema, otel adı ara
Giriş ve Çıkış Tarihi
Giriş ve çıkış tarihini seçin
Konuk Sayısı
2 Yetişkin

Ankara Şehir Hastanesi Hakkında

Başkent Ankara’nın en büyük sağlık kompleksi olma özelliğini taşıyan şehir hastanesi, Çankaya ilçesinde konumlanıyor. Hastane, merkezi lokasyon avantajı dolayısıyla konaklama konusunda bolca seçeneği de beraberinde getiriyor. Ankara Şehir Hastanesi’ne en fazla 5 kilometre uzaklıkta bulunan otellerin büyük kısmı beş yıldızlı olması sebebi ile misafirlerini en iyi şekilde ağırlıyor. Hastaneden hemen hemen tüm ulaşım araçları ile ulaşabileceğiniz bu oteller pek çok hizmeti de misafirlerinin beğenisine sunuyor. Spa, sauna, Türk hamamı, buhar odası, masaj gibi seçeneklerle tüm günün koşuşturmacasını ve stresini otel hizmetleri ile üzerinizden atabilirsiniz. Bunun yanı sıra otellerin içerisinde yer alan restoranlar sayesinde gurme şefler tarafından hazırlanan yemekleri de tadabilirsiniz.

Bölgedeki tüm oteller, konumları itibari ile şehrin hemen her noktasına kısa sürede ulaşabileceğiniz, otobüs, metro, minibüs gibi ulaşım ağlarının da kesişim noktasında bulunuyor. Bu sayede kenti de keşfedebilmek için imkân tanınıyor. Çankaya’da görülebilecek yerler arasında en başta Anıtkabir geliyor. Ayrıca, Atakule, Kızılay Meydanı, Ankara Tabiat Tarihi Müzesi gibi birçok önemli nokta da ilçe sınırları içerisinde yer alıyor.

Ankara Esenboğa Havalimanı ve otogar (AŞTİ) ulaşımı için bazı otellerin kendi servis hizmeti bulunurken, yine lokasyondan hareket eden otobüsler de mevcut. Tüm bunlara ek olarak özel transfer seçeneği ile de havalimanı ve otogara kısa sürede ulaşabilirsiniz.