Adana Otogarı Yakınındaki Oteller

En uygun Adana Otogarı yakınındaki otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Adana Otogarı yakınındaki otellerini listele.

  • Otel Bul
  • Rezervasyon Sorgula
Şehir, ilçe, tema, otel adı ara
Giriş ve Çıkış Tarihi
Giriş ve çıkış tarihini seçin
Konuk Sayısı
2 Yetişkin

Adana Otogarı Hakkında

Adana’ya gelme noktasında şehirler arası otobüs hatlarını tercih eden yolcuları, Seyhan ilçesinde bulunan Adana Merkez Otogarı karşılıyor. Terminalin Seyhan ilçe merkezine yaklaşık 10 dakikalık bir sürüş mesafesinde konumlanması, otel konusundaki seçeneklerin de ağırlıklı olarak bu bölgede yoğunlaşmasını sağlıyor. Adana Otogarı’nın hemen çevresinde yer alan ve her bütçe için oldukça uygun seçenekler sunan oteller, gezi amacıyla gelen yerli ve yabancı turistler kadar kurumsal organizasyonların da beklentilerine yanıt vermeyi başarıyor.

Yolculuk sonrası; Seyhan ilçe merkezinde hiç zaman kaybetmeksizin yerleşebileceğiniz otellerde keyifli bir şekilde gezi ya da iş planlarınızı gözden geçirebilirsiniz. Öte yandan günün tüm yorgunluğunu ve stresini otellerin size sunmuş olduğu konfor sayesinde üzerinizden atabilirsiniz. Söz konusu bölgede yılın her mevsiminde beş yıldızlı otellerden butik otellere kadar birçok seçenekle karşılaşabilirsiniz.  Özellikle Adana’nın kendine has lezzetlerini ve yeme içme kültürünü önemli ölçüde yansıtan oteller, burada bulunmayı bir hayli ayrıcalıklı kılıyor.  

Terminal bölgesi otelleri, şehri keşfetmek isteyen misafirlerin arzu ettikleri destinasyonlara kolayca ulaşabilmeleri açısından da önemli bir avantaj yaratıyor. Seyhan’da konaklayacağınız zaman dilimi içinde; Seyhan Nehri, Taşköprü, Sinema Müzesi, Kazancılar Çarşısı, Adana Kalesi, Etnografya ve Arkeoloji Müzesi gibi popüler noktaları kolayca keşfe çıkabilirsiniz. Dilerseniz bölgede yer alan bazı otellerin sunduğu araç kiralama hizmetlerinden yararlanabilir ya da doğrudan şehir içi ulaşımı sağlayan minibüs, otobüs gibi seçeneklere yönelebilirsiniz.

Adana Otogarı Otelleri Hakkında İpuçları

Sakin SezonYoğun SezonOrtalama fiyat
Ağustos Nisan 315,20 TL
Diğer dönemlere kıyasla bu ayda bölgedeki otellerin gecelik konaklama fiyatlarında düşüş görülüyor. Bölgedeki otellerin en çok tercih edildiği dönem olduğu için gecelik konaklama fiyatları artıyor. Bu bölgedeki otellerin gecelik konaklama fiyatlarının ortalaması alındı.