Kayseri - Nevşehir Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
Yaklaşık Seyahat Mesafesi
81 km
Yaklaşık Sefer Süresi
1 sa 23 dk
En Son Satış
5 dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
40 TL
Günlük Sefer Sayısı
29 Sefer noktası
Popüler Otobüs Firmaları
Öncü Seyahat, Tokat Yıldızı Seyahat

Dönüş için otobüs bileti
aldınız mı?

Kayseri Şehir Merkezinden Otogara Ulaşım

Kayseri merkezine 8 km uzaklıktaki Kayseri Terminali’ne pek çok ücretli veya ücretsiz ulaşım alternatifini kullanarak ulaşabilir ve yolculuğunuza başlayabilirsiniz.

Belediye Otobüsleri

Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nin işlettiği pek çok otobüs hattı terminale gidiyor. Terminal hattı olan 740 numaralı otobüs dışında 141, 142, 143, 145, 400, 402, 404, 405, 650, 711 ve 802 numaralı belediye otobüsleriyle de terminale ulaşabilirsiniz.

Tramvay

Şehir merkezinden terminal rotasında hareket eden tramvaylar bulunuyor. Terminalin giriş kapısına 5 dakika yürüyüş mesafesindeki Selimiye Durağı’na giden tramvaylarla hızlı bir şekilde terminale ulaşabilirsiniz.

Yolcu Servisleri

Seyahat edeceğiniz firmanın şehir merkezindeki bilet satış ofisleri önünden kalkan ücretsiz yolcu servisleriyle terminale ulaşabilirsiniz.

Minibüs

Kayseri’nin bütün ilçelerinden ve şehir merkezindeki önemli noktalardan kalkan minibüsler de terminale ulaşım hizmeti sunuyor.

Taksi

Rahat ve hızlı bir yolculuk için tercih edebileceğiniz taksileri şehir merkezinde 24 saat kolayca bulabilirsiniz.

Otogardan Nevşehir Şehir Merkezine Ulaşım

Yerli ve yabancı turistlerle her mevsim çok hareketli olan Nevşehir Terminali, şehir merkezine biraz uzak bir noktada bulunuyor ama 24 saat boyunca terminalden hem Nevşehir merkezine hem de peri bacaları ve yeraltı şehirleri gibi doğal ve tarihi güzellikleri görebileceğiniz Avanos, Ürgüp, Uçhisar gibi turistik ilçelere ulaşım aracı var.

Özel Halk Otobüsleri

Terminal yanındaki Yavuz Sultan Selim Caddesi’nde de durağını görebileceğiniz özel halk otobüsleri, sabah 06:00’dan gece yarısına kadar yolculara hizmet veriyor. Her 20 dakikada bir kolayca özel halk otobüsü bulanabiliyor ve bu otobüslerle Nevşehir’in her mahallesine gidilebiliyor.

Minibüsler

Nevşehir ilçeler arası minibüslerin otobüs terminalinde ayrı bir alanları var. Kış aylarında her saat; yaz aylarında ise yarım saatte bir hareket eden minibüsler ile 13 km uzaklıktaki Avanos, 2 km uzaklıktaki Göreme, 8 km uzaklıktaki Uçhisar ve 27 km uzaklıktaki Gülşehir gibi pek çok beldeye gidebilirsiniz. Yaz aylarında hem sefer sayıları hem de sayları arttırılan minibüslerle Nevşehir’in ana caddelerine de terminalden ulaşım mümkün.

Ücretsiz Yolcu Servisleri

Nevşehir Terminali’nde pek çok firma kendi yolcularına ücretsiz yolcu servisi sunuyor. Fevzi Çakmak Caddesi, Dr. Sadık Ahmet Caddesi ve Yunus Emre Caddesi gibi şehrin ana caddelerine ulaşım hizmeti sağlayan yolcu servislerinin saatlerini ve güzergahlarını seyahatinizden önce kontrol edebilirsiniz.

Taksi

Yolculara 7 gün 24 saat hizmet veren ve terminal içerisinde durağı bulunan (0539) 773 53 07 numaralı Nevşehir Terminal Taksi ile hem şehir merkezine hem de turistik ilçelere ve otellere kolayca gidebilirsiniz. Terminal çevresinde de 24 saat hizmet veren pek çok taksi durağı var.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Kayseri - Nevşehir Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Otobüs FirmasıKayseri Nevşehir Bilet FiyatlarıGünlük Otobüs Seferi SayısıOrtalama Sefer Süresi
Öncü Seyahat 50 TL7 1 sa 23 dk
Tokat Yıldızı Seyahat 50 TL3 1 sa 23 dk
Metro Turizm 40 TL2 1 sa 23 dk
Isparta Petrol Turizm 50 TL2 1 sa 23 dk
Yükseller Aksaray Birlik 50 TL2 1 sa 23 dk
Nevşehir Seyahat 50 TL2 1 sa 23 dk
Bizim Iğdır Seyahat 50 TL2 1 sa 23 dk
Aras Seyahat 50 TL2 1 sa 23 dk
Rh Turizm 50 TL1 1 sa 23 dk
Sivas Huzur Turizm 50 TL1 1 sa 23 dk
Seyahat Yazılarında Nevşehir
arrow_back
arrow_forward
Tüm Yazılar

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Kayseri - Nevşehir otobüs bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?
expand_more
Enuygun, Kayseri - Nevşehir otobüs seferleri için arama yaptığınızda bu rotada sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip direkt olarak karşılaştırıyor. Böylece aradığınız tarih için farklı firmaların Kayseri - Nevşehir seferlerini bir arada görebilir ve en uygun otobüs biletini satın alabilirsiniz.
Kayseri - Nevşehir arası seyahat mesafesi kaç kilometre ve yolculuk kaç saat sürer?
expand_more
Kayseri - Nevşehir arası toplam 81 kilometre. İki konum arasındaki otobüs yolculuğu 1 saat 30 dakika sürüyor.
Kayseri - Nevşehir arası hangi otobüs firmalarının seferleri bulunuyor?
expand_more
Öncü Seyahat, Tokat Yıldızı Seyahat, Metro Turizm, Isparta Petrol Turizm, Yükseller Aksaray Birlik, Nevşehir Seyahat, Bizim Iğdır Seyahat, Aras Seyahat, Rh Turizm, Sivas Huzur Turizm Kayseri - Nevşehir arası seferler düzenliyor.
expand_less