Ürgüp Seyahat Online Otobüs Bileti

Ürgüp Seyahat
Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Ürgüp Seyahat Hakkında

Nevşehir’in turistik ilçesi Ürgüp merkezli olarak, çoğunlukla turistik yolculuklar amaçlı ulaştırma hizmetleri sağlayan Ürgüp Seyahat, yerel seyahat firmalarından biri. Son model ve konforlu minibüsleriyle haftanın hemen her günü Kayseri, Nevşehir ve Ürgüp arasında seferler düzenleyen firma, hem Kayseri hem de Kapadokya bölgesinin her yıl binlerce kişinin ziyaret ettiği turistik noktalarına yolcularının rahat bir yolculukla gidebilmesini sağlıyor.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun'da aradığım Ürgüp Seyahat otobüs seferlerini bulabilir miyim?
expand_more
Enuygun'da aradığınız Ürgüp Seyahat otobüs seferlerini bulabilirsiniz. Enuygun, arama yaptığınız destinasyona sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip diğer firmalarla karşılaştırır. Böylece aramanıza uygun Ürgüp Seyahat seferlerini bir arada görebilirsiniz.
Ürgüp Seyahat hangi noktalara otobüs seferleri düzenliyor?
expand_more
Ürgüp Seyahat; Nevşehir, Kayseri gibi birçok yere otobüs seferleri düzenliyor.
Ürgüp Seyahat biletimi Enuygun üzerinden online iptal edebilir miyim?
expand_more
Ürgüp Seyahat otobüs biletinizi Enuygun üzerinden online olarak iptal edebilirsiniz. PNR kodunuz ve soyadınızla bilet iptal işleminizi Enuygun üzerinden kolayca halledebilirsiniz.
Ürgüp Seyahat biletimin çıktısını almama gerek var mı?
expand_more
Hayır, Ürgüp Seyahat otobüs biletinizin çıktısı olmadan otobüse binebilirsiniz. Enuygun üzerinden otobüs bileti aldıktan sonra size PNR numarası içeren bir SMS ve e-posta iletiliyor. Gönderilen bileti çıktı almanıza gerek olmadan PNR kodunuzu ve kimliğinizi göstererek otobüse binebilirsiniz.
Ürgüp Seyahat ile seyahatlerinde kaç bagaj kabul ediliyor?
expand_more
Ürgüp Seyahat her bir yolcu için 30 kg bagaj tanıyor. 30 kg üzeri bagajlar için ek ücret talep edilebiliyor.
Ürgüp Seyahat otobüse evcil hayvan kabul ediyor mu?
expand_more
Evet, Ürgüp Seyahat otobüslerinde evcil hayvanlar aracın bagaj bölümünde taşınabilir.
Ürgüp Seyahat Şirket Künyesi
expand_less