Kocaeli (İzmit) - Adana Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
Yaklaşık Seyahat Mesafesi
833 km
Yaklaşık Sefer Süresi
12 sa 1 dk
En Son Satış
26 dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
200 TL
Günlük Sefer Sayısı
45 Sefer noktası
Popüler Otobüs Firmaları
Ben Turizm, Seç Turizm

Dönüş için otobüs bileti
aldınız mı?

İzmit Şehir Merkezinden Otogara Ulaşım

İzmit merkezine yakın bir konumda bulunan İzmit Terminali’ne en kolay ulaşım seçeneği belediye otobüsleri. Otobüsler dışında da alternatif seçenekleri kullanarak terminale gidebilirsiniz.

Belediye Otobüsleri

Üniversite de dahil şehrin pek çok önemli noktasındaki duraklardan kalkan ve kent kart sistemi ile çalışan 200, 10, 118, 138, 140, 16, 163, 250, 280 veya Gebze, Marmaray ve Körfez’den ulaşım sağlayan 400MR hatlarıyla terminale kolayca gidebilirsiniz.

Yolcu Servisleri

İzmit Terminali’nde hizmet veren hemen her otobüs firması yolcularının kolayca terminale ulaşması için ücretsiz yolcu servisi sağlıyor. Bu yolcu servislerine şehir merkezindeki bilet satış ofisleri önünden binebilirsiniz.

Taksi

Şehir merkezinde hizmet veren taksilerle Edirne Terminali’ne rahat bir yolculukla gidebilirsiniz. Edirne’de hemen her semtte 24 saat hizmet veren taksi durağı bulabilirsiniz.

Otogardan Adana Şehir Merkezine Ulaşım

Onlarca otobüs firmasının hizmet verdiği Adana Terminali’nde 8 km uzaklıktaki şehir merkezine ve ilçelere gidebilmeniz için birçok alternatif ulaşım aracı bulabilirsiniz.

Belediye Otobüsleri

Terminalden şehir merkezine ulaşmak için 174, 198, 250 ve 252 numaralı otobüs hatlarını kullanabilirsiniz. Otobüs durağı, terminal çıkış kapısının hemen önünde bulunuyor.

Yolcu Servisleri

Yolculuk yaptığınız firmanın ücretsiz servisi ile hem şehir merkezine hem de Ceyhan, Çukurova, Karataş, Yüreğir ve Seyhan gibi merkezi ilçelerine ulaşabilirsiniz. Servisler genellikle otobüsünüz terminale ulaştıktan 15 dakika sonra hareket ediyorlar.

Minibüsler

Terminalin çıkış kapısı önündeki minibüs duraklarında her yarım saatte bir şehir merkezine ve ilçelere minibüs servisleri sağlanıyor. Saat 06:00'dan gece 24:00'a kadar minibüs hizmetinden faydalanabilirsiniz

Taksi

Hem terminal içinde hem de terminal çevresinde 24 saat hizmet veren pek çok taksi durağı var. Taksilerle hızlı bir şekilde şehir merkezine ulaşmanız mümkün.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Kocaeli (İzmit) - Adana Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Otobüs FirmasıKocaeli (İzmit) Adana Bilet FiyatlarıGünlük Otobüs Seferi SayısıOrtalama Sefer Süresi
Ben Turizm 250 TL3 12 sa 1 dk
Seç Turizm 300 TL3 12 sa 1 dk
As Adana Seyahat 300 TL3 12 sa 1 dk
Metro Turizm 300 TL3 12 sa 1 dk
Has Turizm A.Ş. 300 TL3 12 sa 1 dk
Öz Diyarbakır 200 TL1 12 sa 1 dk
Yeni Diyarbakır 350 TL2 12 sa 1 dk
Gökbey Seyahat 300 TL2 12 sa 1 dk
Can Diyarbakır Turizm 220 TL2 12 sa 1 dk
Mersin Nur Turizm 300 TL2 12 sa 1 dk
Seyahat Yazılarında Adana
arrow_back
arrow_forward
Tüm Yazılar

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz İzmit - Adana otobüs bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?
expand_more
Enuygun, İzmit - Adana otobüs seferleri için arama yaptığınızda bu rotada sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip direkt olarak karşılaştırıyor. Böylece aradığınız tarih için farklı firmaların İzmit - Adana seferlerini bir arada görebilir ve en uygun otobüs biletini satın alabilirsiniz.
İzmit - Adana arası seyahat mesafesi kaç kilometre ve yolculuk kaç saat sürer?
expand_more
İzmit - Adana arası toplam 833 kilometre. İki konum arasındaki otobüs yolculuğu 12 saat sürüyor.
İzmit - Adana arası hangi otobüs firmalarının seferleri bulunuyor?
expand_more
Ben Turizm, Seç Turizm, As Adana Seyahat, Metro Turizm, Has Turizm A.Ş., Öz Diyarbakır, Yeni Diyarbakır, Gökbey Seyahat, Can Diyarbakır Turizm, Mersin Nur Turizm İzmit - Adana arası seferler düzenliyor.
expand_less