Bursa - Kocaeli (İzmit) Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
Yaklaşık Seyahat Mesafesi
143 km
Yaklaşık Sefer Süresi
2 sa 12 dk
En Son Satış
25 dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
110 TL
Günlük Sefer Sayısı
51 Sefer noktası
Popüler Otobüs Firmaları
Efetur, Pamukkale Turizm

Dönüş için otobüs bileti
aldınız mı?

Bursa Şehir Merkezinden Otogara Ulaşım

Bursa otogar, şehir merkezinden yaklaşık 8 kilometre uzakta konumlanıyor ve otogara ulaşmak yaklaşık 15 dakika sürüyor. Bursa’nın şehir merkezinden ve her ilçesinden kolaylıkla otogara ulaşabilirsiniz. 

Otobüs

Bursa’da birçok merkez ilçeden ve şehir merkezinden otogar yönüne giden otobüs seferleri bulmak mümkün. 401, F-1, 38, 91/G, 92, 93E, 97/G, 18B, 43H numaralı otobüsleri kullanarak otogara gidebilirsiniz. Otobüslerin bazıları gece saatlerinde yolculuk yapacak olan misafirlerin otogara ulaşımını kolaylaştırıyor. 

Taksi

Bursa otogarı, şehir merkezine yakın olduğu için taksiyle ulaşım da konforlu ve ekonomik bir seçenek olarak tercih ediliyor. 

Servis

Bursa’da hizmet veren otobüs firmalarının şehir merkezinde ve farklı ilçelerde bilet satış bürolarından kalkan servislerle de otogara ulaşım sağlayabilirsiniz.

 

Otogardan İzmit Şehir Merkezine Ulaşım

Terminalden kendinize en uygun ulaşım aracını kullanarak İzmit şehir merkezine kolay ve rahat bir şekilde gidebilirsiniz.

Yolcu Servisleri

Her gün yüzlerce yolcuya hizmet veren terminalde otobüs firmaları da ücretsiz yolcu servisleri sağlıyor. Seyahat ettiğiniz firmanın servisiyle şehir merkezindeki önemli noktalara ulaşabilirsiniz.

Belediye Otobüsleri

Terminal dışında durakları bulunan belediye otobüsleri, şehir merkezindeki pek çok ana durağa ulaşım için sıkça tercih ediliyor. 200, 10, 118, 138, 140, 16, 163, 250, 280 ve 400MR otobüs hatları ile şehir merkezinin yanı sıra Gebze’ye ve Marmaray durağına da gidebilirsiniz.

Taksi

Aceleniz varsa veya daha rahat bir yolculuk yapmak istiyorsanız tercih edebileceğiniz taksileri terminal çıkış kapısı önünde bulabilirsiniz. 24 saat hizmet veren terminal taksileriyle şehirde istediğiniz yere kolayca ulaşabilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Bursa - Kocaeli (İzmit) Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Otobüs FirmasıBursa Kocaeli (İzmit) Bilet FiyatlarıGünlük Otobüs Seferi SayısıOrtalama Sefer Süresi
Efetur 150 TL15 2 sa 12 dk
Pamukkale Turizm 150 TL11 2 sa 12 dk
Baltur 120 TL11 2 sa 12 dk
Sakarya VIB 150 TL7 2 sa 12 dk
Düzce Güven 150 TL3 2 sa 12 dk
Asya Tur 140 TL2 2 sa 12 dk
Ali Osman Ulusoy 150 TL1 2 sa 12 dk
Lüks Erova Turizm 110 TL1 2 sa 12 dk

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Bursa - İzmit otobüs bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?
expand_more
Enuygun, Bursa - İzmit otobüs seferleri için arama yaptığınızda bu rotada sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip direkt olarak karşılaştırıyor. Böylece aradığınız tarih için farklı firmaların Bursa - İzmit seferlerini bir arada görebilir ve en uygun otobüs biletini satın alabilirsiniz.
Bursa - İzmit arası seyahat mesafesi kaç kilometre ve yolculuk kaç saat sürer?
expand_more
Bursa - İzmit arası toplam 143 kilometre. İki konum arasındaki otobüs yolculuğu 2 saat sürüyor.
Bursa - İzmit arası hangi otobüs firmalarının seferleri bulunuyor?
expand_more
Efetur, Pamukkale Turizm, Baltur, Sakarya VIB, Düzce Güven, Asya Tur, Ali Osman Ulusoy, Lüks Erova Turizm Bursa - İzmit arası seferler düzenliyor.
expand_less