Özlem Adana Turizm Online Otobüs Bileti

Özlem Adana Turizm
Bugün
Yarın

Özlem Adana Turizm Hakkında

Özlem Adana Turizm Hakkında

Adana şehrinde kurulan ve Türkiye’nin genç otobüs firmalarından biri olan Özlem Adana Turizm, çevre iller başta olmak üzere pek çok büyük şehre düzenli olarak seferler düzenlen yerel bir otobüs firması. Modern bir otobüs filosuna sahip olan Özlem Adana Turizm, üstün hizmet kalitesiyle tercih edilen bir firma. Adana merkezli olarak İstanbul, İzmir, Bursa ve Ankara gibi büyük şehirlere her gün seferler düzenleyen Özlem Adana Turizm, seyahatlerinde en ideal dinlenme tesislerini tercih ediyor.

Müşteri memnuniyetini temel ilkesi olarak belirleyen Özlem Adana Turizm’in son model otobüslerinde kişisel koltuk arkası televizyonlar, müşterilerin isteklerine göre şekillenen ikram çeşitleri ve geniş koltuk aralıkları bulunuyor. Deneyimli ekibiyle Özlem Adana Turizm, yolcularının hem güvenli hem de rahat bir şekilde seyahat etmelerini sağlıyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun'da aradığım Özlem Adana Turizm otobüs seferlerini bulabilir miyim?

expand_more
Enuygun’da aradığınız Özlem Adana Turizm otobüs seferlerini bulabilirsiniz. Enuygun, arama yaptığınız destinasyona sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip diğer firmalarla karşılaştırır. Böylece aramanıza uygun Özlem Adana Turizm seferlerini bir arada görebilirsiniz.

Özlem Adana Turizm hangi noktalara otobüs seferleri düzenliyor?

expand_more
Özlem Adana Turizm; Adana, Ankara, İzmir, İstanbul, Osmaniye, Antalya gibi birçok yere otobüs seferleri düzenliyor.

Özlem Adana Turizm ile yolculuk yapan yolcular ne kadar memnun?

expand_more
Enuygun üzerinden Özlem Adana Turizm seferine bilet alan yolcuların firma ile ilgili yaptığı 2 yorum bulunuyor ve firmanın aldığı ortalama puan: 4.5

Özlem Adana Turizm biletimi Enuygun üzerinden online iptal edebilir miyim?

expand_more
Özlem Adana Turizm otobüs biletinizi Enuygun üzerinden online olarak iptal edebilirsiniz. PNR kodunuz ve soyadınızla bilet iptal işleminizi Enuygun üzerinden kolayca halledebilirsiniz.
Özlem Adana Turizm Şirket Künyesi
Kuruluş Tarihi: 2018
Otobüs Sayısı: 19
Durak Sayısı: 165
Genel Merkez: Adana
Firma Puanı: 4.5 / 5
thumb_up Oy ver
expand_less