Kocaeli (İzmit) - Samsun Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
Yaklaşık Seyahat Mesafesi
638 km
Yaklaşık Sefer Süresi
9 sa 21 dk
En Son Satış
51 dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
225 TL
Günlük Sefer Sayısı
33 Sefer noktası
Popüler Otobüs Firmaları
Ali Osman Ulusoy, Metro Turizm

Dönüş için otobüs bileti
aldınız mı?

Samsun Seyahat Rehberi

İzmit Şehir Merkezinden Otogara Ulaşım

İzmit merkezine yakın bir konumda bulunan İzmit Terminali’ne en kolay ulaşım seçeneği belediye otobüsleri. Otobüsler dışında da alternatif seçenekleri kullanarak terminale gidebilirsiniz.

Belediye Otobüsleri

Üniversite de dahil şehrin pek çok önemli noktasındaki duraklardan kalkan ve kent kart sistemi ile çalışan 200, 10, 118, 138, 140, 16, 163, 250, 280 veya Gebze, Marmaray ve Körfez’den ulaşım sağlayan 400MR hatlarıyla terminale kolayca gidebilirsiniz.

Yolcu Servisleri

İzmit Terminali’nde hizmet veren hemen her otobüs firması yolcularının kolayca terminale ulaşması için ücretsiz yolcu servisi sağlıyor. Bu yolcu servislerine şehir merkezindeki bilet satış ofisleri önünden binebilirsiniz.

Taksi

Şehir merkezinde hizmet veren taksilerle Edirne Terminali’ne rahat bir yolculukla gidebilirsiniz. Edirne’de hemen her semtte 24 saat hizmet veren taksi durağı bulabilirsiniz.

Otogardan Samsun Şehir Merkezine Ulaşım

Şehir merkezine oldukça yakın bir konumda bulunan terminalde yolcuların rahat ve hızlı bir şekilde şehirde istedikleri noktalara ulaşması için çeşitli alternatifler sunuluyor.

Yolcu Servisleri

Terminal içerisinde onlarca otobüs firması bulunuyor ve ücretsiz yolcu servisleri şehir merkezine ulaşım için en çok tercih edilen yol. Bazı servislerle şehir merkezinin yanı sıra Samsun’un ilçelerine de gidebilirsiniz.

Belediye Otobüsleri

24, 25 ve E5 Ekspres otobüs hatları terminalin hemen yanındaki otobüs durağından kalkıyor ve yolcuların şehirde istedikleri noktaya rahatça ulaşmalarını sağlıyor.

Minibüs

Minibüslerle şehrin hemen her şehrine kolayca ulaşmak mümkün. Terminalin çıkış kapısı önünde minibüs duraklarını ve minibüslerin kalkış saati bilgilerini bulabilirsiniz.

Taksi

Şehir merkezine ulaşmak için kısa bir taksi yolculuğu da yapabilirsiniz. Terminal taksi durağı 7 gün 24 saat hizmet veriyor ve istediğiniz zaman taksi hizmeti bulabilir, konforlu bir yolculukla terminalden istediğiniz yere gidebilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Kocaeli (İzmit) - Samsun Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Otobüs FirmasıKocaeli (İzmit) Samsun Bilet FiyatlarıGünlük Otobüs Seferi SayısıOrtalama Sefer Süresi
Ali Osman Ulusoy 280 TL9 9 sa 21 dk
Metro Turizm 280 TL3 9 sa 21 dk
Kaptanoğlu Seyahat 270 TL3 9 sa 21 dk
Sahil Seyahat 300 TL2 9 sa 21 dk
Kanberoğlu 280 TL2 9 sa 21 dk
Süzer Alaçam Seyahat 225 TL1 9 sa 21 dk
Giresun Seyahat 300 TL1 9 sa 21 dk
Mahmut Lüks Deniz Turizm 350 TL1 9 sa 21 dk
Lüks Gümüşhane 230 TL1 9 sa 21 dk
Lüks Artvin Seyahat 260 TL1 9 sa 21 dk

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz İzmit - Samsun otobüs bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?
expand_more
Enuygun, İzmit - Samsun otobüs seferleri için arama yaptığınızda bu rotada sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip direkt olarak karşılaştırıyor. Böylece aradığınız tarih için farklı firmaların İzmit - Samsun seferlerini bir arada görebilir ve en uygun otobüs biletini satın alabilirsiniz.
İzmit - Samsun arası seyahat mesafesi kaç kilometre ve yolculuk kaç saat sürer?
expand_more
İzmit - Samsun arası toplam 638 kilometre. İki konum arasındaki otobüs yolculuğu 9 saat 30 dakika sürüyor.
İzmit - Samsun arası hangi otobüs firmalarının seferleri bulunuyor?
expand_more
Ali Osman Ulusoy, Metro Turizm, Kaptanoğlu Seyahat, Sahil Seyahat, Kanberoğlu, Süzer Alaçam Seyahat, Giresun Seyahat, Mahmut Lüks Deniz Turizm, Lüks Gümüşhane, Lüks Artvin Seyahat İzmit - Samsun arası seferler düzenliyor.
expand_less