İzmit Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
İzmit Otogarı
place
Yahyakaptan Mah. Çayırköy Köyü Seymen Cad. 41000 İzmit/Kocaeli
local_phone
+902623116315

Kocaeli (İzmit)

İzmit Terminali Hakkında

İzmit Terminali, İstanbul yolu üzerinde önemli bir konumda yer almasından dolayı yoğun bir varış-kalkış ve mola noktası. Son yıllarda yenilenen İzmit Terminali, modern bir görünüm kazandı ve Türkiye'nin dört bir yanına yapılan seferlerin sayısı arttırıldı.

7 gün 24 saat pek çok önemli şehre seferler düzenlenen İzmit Terminali aynı zamanda İstanbul'a seyahat eden otobüsler içinde önemli bir durak görevi görüyor. Sadece büyük şehirlere değil çevre ilçelere de her gün seferler düzenlenen İzmit Terminali’nde yer alan restoranlar ve kafeler burada mola veren yolculara hizmet veriyor.

 

Şehir Merkezinden İzmit Otogarı'na Ulaşım

İzmit merkezine yakın bir konumda bulunan İzmit Terminali’ne en kolay ulaşım seçeneği belediye otobüsleri. Otobüsler dışında da alternatif seçenekleri kullanarak terminale gidebilirsiniz.

Belediye Otobüsleri

Üniversite de dahil şehrin pek çok önemli noktasındaki duraklardan kalkan ve kent kart sistemi ile çalışan 200, 10, 118, 138, 140, 16, 163, 250, 280 veya Gebze, Marmaray ve Körfez’den ulaşım sağlayan 400MR hatlarıyla terminale kolayca gidebilirsiniz.

Yolcu Servisleri

İzmit Terminali’nde hizmet veren hemen her otobüs firması yolcularının kolayca terminale ulaşması için ücretsiz yolcu servisi sağlıyor. Bu yolcu servislerine şehir merkezindeki bilet satış ofisleri önünden binebilirsiniz.

Taksi

Şehir merkezinde hizmet veren taksilerle Edirne Terminali’ne rahat bir yolculukla gidebilirsiniz. Edirne’de hemen her semtte 24 saat hizmet veren taksi durağı bulabilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

En Çok Seyahat Edilen Şehirler

expand_less