Yalıçiftlik Otelleri Ara

En uygun Yalıçiftlik otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Yalıçiftlik otellerini listele.

Şehir, ilçe, tema, otel adı ara
Giriş ve Çıkış Tarihi
Giriş ve çıkış tarihini seçin
Konuk Sayısı
2 Yetişkin

Yalıçiftlik Hakkında

Bodrum Yarımadası’nın coğrafi olarak biraz dışında kalan Yalıçiftlik, bu özelliği ile Bodrum’un ender beldelerinden. İlçe merkezine yaklaşık 15 kilometre mesafedeki Yalıçiftlik’in mavi bayraklı plajlarından yazın denize girerek dinlenebilir, diğer mevsimlerde ise çam ağaçlarıyla kaplı tepelerin ardına doğru yürüyüşe çıkabilirsiniz. Eğer ihtiyacınız olan eğlenceli bir ortamda stres atmaksa, ilkbaharın son günlerinden yazın bitimine dek beldenin yolunu tutmanız hayli yerinde olur. Buna karşılılık dinlendiğiniz huzur dolu bir tatil yapmak isterseniz Bodrum otelleri, bahar aylarında sakin bir tatil vadediyor. 

Yalıçiftlik ve civarında bütçesi sınırlı olan gezginler için küçük ve uygun fiyatlı tesisler bulunuyor. Ancak beldede özellikle her şey dahil hizmet veren büyük tatil köyleri ve oteller çok daha revaçta. Pek çoğu denize sıfır olan Yalıçiftlik otellerinde kalarak tesislerin özel plajından denize girebilir, açık büfeden seçeceğiniz leziz yemeklerle kendinizi ödüllendirebilirsiniz. 

Eğer beldenin sakinliğinden sıkılacak gibi olursanız da sadece 15-20 dakikalık araç yolculuğunun ardından Bodrum’un merkezine gelebilir ve eğlenceye katılabilirsiniz. Her yaştan ziyaretçiye uygun seçenekler bulunan Yalıçiftlik’te hem çocuklu aileler hem de yeni evlenmiş balayı çiftleri keyifle tatil yapabilirler. Bunun için zaman kaybetmeden otelinizi seçmeniz ve rezervasyon yaptırmanız yeterli. Bodrum-Milas Havalimanı’na 45 kilometre uzaklıktaki Yalıçiftlik’e havalimanından belirli saatlerde hareket eden servisleri kullanarak gelebilirsiniz. Bodrum merkezde indikten sonra otogardan Yalıçiftlik otobüslerine binebilir veya servisten Torba Kavşağı’nda inerek yola taksiyle devam edebilirsiniz. Üstelik her iki yöntem de oldukça pratik ve bütçe dostu.