Vanlı Otel Kastamonu

Tosya, Kastamonu
Vanlı Otel Kastamonu Genel
Vanlı Otel Kastamonu Genel
Vanlı Otel Kastamonu Yeme / İçme
Vanlı Otel Kastamonu Yeme / İçme
Vanlı Otel Kastamonu Yeme / İçme
Image More +10 fotoğraf
Vanlı Otel Kastamonu
Cumhuriyet Mahallesi 100. Yıl Caddesi No:18 Tosya / KASTAMONU /Yok Tosya, Kastamonu

Kastamonu’nun Tosya ilçesinde yer alan Vanlı Otel, misafirlerine nezih bir konaklama seçeneği sunuyor. Merkezi konumuyla dikkat çeken otel bölgeyi keşfetmek isteyen maceraperest ruhlara olduğu kadar iş seyahatine çıkan misafirlere de hitap ediyor. Modern ve konforlu bir tarzda dekore edilmiş iç mekan ve misafir odalarıyla göze de hitap eden otel, rahatlamak ya da aktif kalmak isteyen misafirlerine de ayrıca sauna, hamam ve fitnes salonu gibi olanaklarıyla hizmet veriyor.

37 odasıyla hizmet veren otel, odalarında maksimum 3 kişi kapasiteyle misafirlerini ağırlıyor. Odalarda odaya özel banyo, yağmur duş başlığı, saç kurutma makinesi, klima, merkezi ısıtma, telefon, kablosuz internet hizmeti, Full HD LED TV, uydu yayını, elektronik kasa, minibar, seccade gibi olanaklar sunuluyor. Sigara içilen ve içilmeyen oda seçeneklerinin de bulunduğu otelde misafirlere turn down hizmeti, uyandırma servisi gibi hizmetler de veriliyor.

Ilgaz Dağı Milli Parkı, Ilgaz kayak merkezi, Tosya Belediye Hamamı ve daha bir çok tarihi ve doğal güzelliğe kolay erişim sağlayan tesis Kastamonu Havaalanı’na 39 kilometre uzaklıkta yer alıyor.

Oda Bul

Tesisteki Oda Tipleri

Triple
Triple Oda
Twin
İki Ayrı Yataklı Oda
Double
Double Oda
İki
İki Ayrı Yataklı Oda
Deluxe
Deluxe Oda
Classic
Classic Büyük Yataklı Tek Kişilik Oda

Otel Özellikleri

Tesis Çevresindeki Yerler

Ulaşım

Tesis Konaklama Özellikleri

Önemli UyarılarÖnemli Uyarılar

Çift konaklamalarında evlilik şartı aranmaktadır.

Yakınındaki Oteller

x