Trakya Üniversitesi Yakınındaki Oteller

En uygun Trakya Üniversitesi yakınındaki otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Trakya Üniversitesi yakınındaki otellerini listele.

  • Otel Bul
  • Rezervasyon Sorgula
Şehir, ilçe, tema, otel adı ara
Giriş ve Çıkış Tarihi
Giriş ve çıkış tarihini seçin
Konuk Sayısı
2 Yetişkin

Trakya Üniversitesi Hakkında

Edirne merkezine 7 kilometre uzaklıkta yer alan Trakya Üniversitesi’nin çevresinde üniversite ziyaretlerinin yanı sıra Edirne tatilleri ve iş gezileri için de konaklayabileceğiniz, üniversiteye yürüyüş mesafesinde 40'dan fazla otel hizmet veriyor. Üniversite ziyaretleri için ideal ayrı yatak odası, salon, mutfak gibi olanaklara sahip apart otellerde ekonomik fiyatlarla kalabilir veya Edirne'nin organize sanayi bölgeleri ve iş merkezlerine de yakın konumda hizmet veren iş otellerini tercih edebilirsiniz.

Hem üniversiteye hem de Edirne’nin tarihi ve turistik noktalarına yakın konumlarda bulunan suitler, lüks rezidanslar ve butik oteller gibi seçenekleri de değerlendirebilirsiniz. Edirne AVM gibi popüler alışveriş noktalarına 5-10 dakikalık yürüyüşlerle ulaşabileceğiniz otellerden tarihi Karaağaç Tren İstasyonu, Edirne Arkeoloji Müzesi, Edirne Bedesteni, Türk ve İslam Sanatları Müzesi gibi şehrin en çok ziyaret edilen turistik noktalarına da yürüyerek, taksilerle veya toplu taşıma araçlarıyla 15-20 dakika içinde rahatlıkla gidebilirsiniz. Tekirdağ Atatürk Çorlu Havalimanı’na yaklaşık 1,5 saat uzaklıkta yer alan üniversite otellerinin konuklarına sağladığı havalimanı transfer servislerinden de faydalanabilirsiniz.

Trakya Üniversitesi Otelleri Hakkında İpuçları

Sakin SezonYoğun SezonOrtalama fiyat
Ocak Temmuz 893,40 TL
Diğer dönemlere kıyasla bu ayda bölgedeki otellerin gecelik konaklama fiyatlarında düşüş görülüyor. Bölgedeki otellerin en çok tercih edildiği dönem olduğu için gecelik konaklama fiyatları artıyor. Bu bölgedeki otellerin gecelik konaklama fiyatlarının ortalaması alındı.