Trabzon Havalimanı Yakınındaki Oteller

En uygun Trabzon Havalimanı yakınındaki otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Trabzon Havalimanı yakınındaki otellerini listele.

  • Otel Bul
  • Rezervasyon Sorgula
Şehir, ilçe, tema, otel adı ara
Giriş ve Çıkış Tarihi
Giriş ve çıkış tarihini seçin
Konuk Sayısı
2 Yetişkin

Trabzon Havalimanı Hakkında

Şehir merkezine sadece 7 kilometre uzaklıkta güzel bir konumda yer alan Trabzon Havalimanı, hem çevresinde hem de hem de Karadeniz kıyısında hizmet veren 70'ten fazla otelle zengin konaklama alternatifleri sunuyor. Havalimanından araç kiralayarak, taksiler veya toplu taşıma araçlarıyla kolayca ulaşabileceğiniz otellerde son teknolojik donanımlara sahip iş ve konferans salonlarından açık ve kapalı havuzlara, sağlık ve spa merkezlerinden Karadeniz mutfağından lezzetler tadabileceğiniz restoranlara kadar pek çok olanak sağlanıyor.

Deniz manzaralı ve konforlu 5 yıldızlı otellerin yanı sıra kısa süreli konaklamalar ve aile tatilleri için ideal apart otellere ve pansiyonlara kadar seçenekler bulabileceğiniz Trabzon Havalimanı çevresinde isterseniz çam ormanları arasında tertemiz havada konaklayabileceğiniz doğa otellerini de tercih edebilirsiniz. Havalimanına yaklaşık 1,5 saat uzaklıktaki Uzungöl çevresinde de doğaya uyumlu tasarlanmış bungalovlar da dinlendirici bir tatil isteyenlerin tercih edebileceği seçenekler arasında. Trabzon Havalimanı’ndan sahil kenarında sıralanan balıkçı restoranlarının yanı sıra Zagnos Vadisi Parkı, Sümela Manastırı ve Atatürk Köşkü gibi çok ziyaret edilen yerlere kısa yolculuklarla kolayca gidebilirsiniz.

Trabzon Havalimanı Otelleri Hakkında İpuçları

Sakin SezonYoğun SezonOrtalama fiyat
Aralık Temmuz 546,50 TL
Diğer dönemlere kıyasla bu ayda bölgedeki otellerin gecelik konaklama fiyatlarında düşüş görülüyor. Bölgedeki otellerin en çok tercih edildiği dönem olduğu için gecelik konaklama fiyatları artıyor. Bu bölgedeki otellerin gecelik konaklama fiyatlarının ortalaması alındı.