Sütlüce Mahallesi Otelleri Ara

En uygun Sütlüce Mahallesi otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Sütlüce Mahallesi otellerini listele.

Şehir, ilçe, tema, otel adı ara
Giriş ve Çıkış Tarihi
Giriş ve çıkış tarihini seçin
Konuk Sayısı
2 Yetişkin

Sütlüce Mahallesi Hakkında

Sütlüce, İstanbul’a bağlı ilçelerden Beyoğlu’nun sınırlarında bulunan ve özellikle son birkaç yılda gitgide popülerliği yükselen bir mahalle. Şehrin Avrupa yakasında yer alan Sütlüce, daha çok yakın dönemde inşa edilen ve üniversite kampüsü olarak hizmet veren Santralistanbul, Türkiye’deki pek çok önemli tarihi binanın minyatürünü görebileceğiniz Miniatürk ve geniş otomobil koleksiyonuyla dikkat çeken Rahmi M. Koç Müzesi ile biliniyor.  

Yine Sütlüce’de inşa edilen ve İstanbul’un en büyük kongre merkezleri arasında yer alan Haliç Kültür ve Kongre Merkezi, Sütlüce Mahallesi’nin çehresini değiştiren diğer önemli yapı.

Üniversitenin de etkisiyle yoğun bir öğrenci nüfusu barındıran mahallede oteller genellikle eğitim ve kongre turizmine hizmet ediyor. Sütlüce’nin İstanbul’un en gözde ilçelerinden Beyoğlu’nun sınırlarında yer alması ise özellikle yabancı turistler arasında popülerliğini artıran başlıca etmenlerden.

Sütlüce ve yakınlarındaki otellerde kaldığınızda Haliç, Şişli, Levent, Beşiktaş ve Kağıthane gibi noktalara hiç zorlanmadan ulaşma şansı bulabilirsiniz. Bölgedeki Taksim otelleri genellikle konuklarına havalimanına ücretli veya ücretsiz olarak servis olanağı sağlıyor. Böylece şehrin her iki yakasında bulunan havalimanlarından otelinize rahat ve konforlu bir yolculuğun ardından gelebilirsiniz.  

Sütlüce civarındaki oteller genellikle oda ve kahvaltı şeklinde hizmet veriyor. Pek çok otelde uydu yayını mevcut. Ayrıca tesislerin bazılarında konferans salonu, açık ve kapalı yüzme havuzu, sauna ve buhar banyosu gibi özellikler de bulunuyor. Sütlüce genellikle balayı için tercih edilen bir bölge sayılmaz. Ancak balayı tatilinizi İstanbul’un bu bölgesinde geçirmeyi planlıyorsanız, kalacağınız oteli önceden bilgilendirerek çeşitli özel ikramlar ve ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz.