Susanoğlu Plajı Yakınındaki Oteller

En uygun Susanoğlu Plajı yakınındaki otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Susanoğlu Plajı yakınındaki otellerini listele.

  • Otel Bul
  • Rezervasyon Sorgula
Şehir, ilçe, tema, otel adı ara
Giriş ve Çıkış Tarihi
Giriş ve çıkış tarihini seçin
Konuk Sayısı
2 Yetişkin

Susanoğlu Plajı Hakkında

Mersin’in gözde noktalarından birisi olan Susanoğlu Plajı, hem yerli hem de yabancı turist tarafından ilgi gören bir nokta. Silifke ilçe sınırlarında yer alan plaj çevresinde konaklanabilecek alanlar bulunuyor. Genel olarak hotel ve otel konseptinde hizmet veren bu tesislerde hem tatile yönelik olanaklar hem de iş dünyasına yönelik çözümler sunuluyor. Bu otellerin büyük çoğunluğunda açık havuz yer alıyor. Bazılarında ise buna ek olarak kapalı havuz seçeneği de sunularak, kışın gelen misafirlerin havuzu kullanması sağlanıyor. Bölgede bulunan bazı konaklama tesisleri sağlık ve spa alanını misafirleri ile buluşturuyor. Otellerin büyük çoğunluğunda açık ve kapalı restoran seçeneği yer alıyor. Bu alanlarda hem yerel yemekleri hem de dünya mutfağının örneklerini tadabilirsiniz.

Susanoğlu Plajı, iki mavi bayrağa sahip bir plaj olması ile öne çıkıyor. Doğa ile iç içe olması da plajı değerli yapan öğeler arasında yer alıyor. Plaj çevresinde yer alan Cennet-Cehennem Mağaraları, Astım Mağarası, Narlıkuyu Müzesi, Zeus Tapınağı ve Kilise gibi yerleri de misafirler ziyaret edebilir. Susanoğlu Plajı’na hava yolu ile gelmek isteyen misafirler Adana Şakirpaşa Havalimanı’nı kullanabilirler. Kara yolunu tercih edecek kişiler ise D400 yolunu kullanarak plaja ulaşım sağlayabilirler.

Susanoğlu Plajı Otelleri Hakkında İpuçları

Sakin SezonYoğun SezonOrtalama fiyat
Kasım Mayıs 630,6 TL
Diğer dönemlere kıyasla bu ayda bölgedeki otellerin gecelik konaklama fiyatlarında düşüş görülüyor. Bölgedeki otellerin en çok tercih edildiği dönem olduğu için gecelik konaklama fiyatları artıyor. Bu bölgedeki otellerin gecelik konaklama fiyatlarının ortalaması alındı.