Sea House Butik Hotel

Atakum, Samsun
Sea House Butik Hotel Deniz
Sea House Butik Hotel Deniz
Sea House Butik Hotel Deniz
Sea House Butik Hotel Deniz
Sea House Butik Hotel Deniz
Image More +26 fotoğraf
Sea House Butik Hotel
Samsun Atakum Denizevleri Mh223 Skno:1 Atakum/samsun Atakum, Samsun

Samsun'un her yıl binlerce tatilciyi kendine çeken turistik ilçesi Atakum'da hem balayı hem de Samsun tatilleri için tercih edebileceğiniz Serra House Butik Otel, büyüleyici Karadeniz manzaraları sunan donanımlı ve sigara içilmeyen odalarıyla ilgi görüyor. Ayrı mutfak, salon, yatak odası gibi olanaklar bulabileceğiniz otel, uzun süreli konaklamalar ve iş seyahatleri için de ideal. Karadeniz ve dünya mutfaklarından lezzetler servis eden restoran ve kafesinden faydalanabileceğiniz tesisin çevresi turizm olanakları bakımından oldukça zengin.

Onlarca restoran, kafe ve eğlence merkezinin sıralandığı Atakum sahiline sadece 5 dakikada ulaşabileceğiniz otelden kısa yolculuklarla Samsun’un en güzel fotoğraflarını çekebileceğiniz Amisos Tepesi, tarihi Tütün İskelesi, Gençlik Parkı ve Batı Park gibi turistik noktalara uğrayabilir; Bandırma Vapuru Müzesi ve Gazi Müzesi’ni ziyaret edebilirsiniz. Samsun Çarşamba Havalimanı’na yaklaşık 22 kilometre uzaklıktaki butik otele 24 saat hizmet veren taksiler ve toplu taşıma araçlarıyla kolayca ulaşabilirsiniz.

Oda Bul

Tesisteki Oda Tipleri

Süit
Süit
Family
Family Apart Daire
Apart
Apart Daire, 1 Yatak Odası

Otel Özellikleri

Tesis Çevresindeki Yerler

Ulaşım

Önemli UyarılarÖnemli Uyarılar

Evcil Hayvan kabul ücreti, özel temizlik yapılmak üzere tek sefer alınır ve 40 TL'dır.

Çift konaklamalarında evlilik şartı aranmaz. Girişte sadece kimlik bilgisi yeterlidir.

evcil hayvan kabulü ile ilgili otelle iletisime geçilmesi gerekmektedir. Evcil hayvaninizin kabulü belli sartlarda olmaktadir.

Yakınındaki Oteller

x