Parlak Resort Hotel

Antakya, Hatay
Parlak Resort Hotel Genel
Parlak Resort Hotel Genel
Parlak Resort Hotel Spa / Sağlık
Parlak Resort Hotel Spa / Sağlık
Parlak Resort Hotel Spa / Sağlık
Image More +13 fotoğraf
Parlak Resort Hotel
Recep Tayyip Erdoğan Bulv. Çevreyolu, Kırıkhan Merkez, Kırıkhan, Hatay Antakya, Hatay

Parlak Resort Hotel, Hatay Kırıkhan’da konaklamak isteyen misafirler için eşine az rastlanır konfor seviyesiyle cazip bir seçenek. 44 odasıyla hizmet veren otelde tek kişilik, çift kişilik, süit, kral dairesi ve engelli odası konaklama seçenekleri sunuluyor. Odalarda standart olarak odaya özel banyo, havlu, banyo bukleti, saç kurutma makinesi, mini bar, kettle, çay-kahve seti, düz ekran TV, çalışma masası, sandalye, klima, telefon gibi ayrıntıların düşünüldüğü otelde misafirlere 24 saat oda servisi hizmeti de sunuluyor.

Oda kahvaltı hizmet veren otelde misafirler zengin açık büfe kahvaltı menüsünün tadını restoranın açık veya kapalı kısımlarında çıkartabiliyorlar. Otelin açık restoran alanı 300 kişi, kapalı restoran alanı ise 250 kişilik kapasiteye sahip. Düğün, davet, seminer, konferans, banket ve yemekli organizasyonlarda da yanınızda olan Parlak Resort Hotel, 1000 kişilik çok amaçlı salonuyla hizmet veriyor. Misafirler ayrıca otel bünyesinde bulunan sauna ve Türk hamamından da faydalanarak uzun yolculukların ya da organizasyon telaşının stresini atabiliyorlar.

Hatay Kırıkhan’da şehirler arası ulaşıma ve şehir merkezine yakın konumuyla iş seyahatindeki misafirler için özellikle uygun olan otele Hatay Havaalanı’ndan 20 kilometrelik bir yolculukla ulaşılabiliyor.

Oda Bul

Tesisteki Oda Tipleri

Standart
Standart Oda
Suite
Suite Oda
Suit
Suit Oda
Suite
Suite Oda Suit

Otel Özellikleri

Ulaşım

Tesis Konaklama Özellikleri

Yakınındaki Oteller

x