6. Sayfa Olympos Plajı Yakınındaki Oteller

En uygun Olympos Plajı yakınındaki otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Olympos Plajı yakınındaki otellerini listele.

  • Otel Bul
  • Rezervasyon Sorgula
Şehir, ilçe, tema, otel adı ara
Giriş ve Çıkış Tarihi
Giriş ve çıkış tarihini seçin
Konuk Sayısı
2 Yetişkin

Olympos Plajı Hakkında

Ülkemizin güneyinde yer alan en özel lokasyonlardan birisi olan Olympos, Antalya’nın Kemer ilçesi sınırları içerisinde bulunuyor. Bölgede 78’den fazla tesis konuklarını ağırlıyor. Daha çok yazın ilgi gören bölge zaman zaman kış aylarında da turist ilgisi ile karşılaşıyor. Olympos’ta genel olarak bungalow adı verilen konaklama konsepti görülüyor. Bu tesislerde birçoğunda restorandan spa merkezine kadar pek çok hizmet yer alıyor. Dolayısıyla Olympos bölgesinde tatil yapmak isteyen misafirlerin rahatı için gerekli tüm imkanlar tesisler içerisinde veriliyor. Bunun yanı sıra bazı otellerin kendisine ait havuzları da bulunuyor. Antalya güneşinin keyfini çıkartmak isteyen misafirler için havuz kenarında şezlongda güneşlenme imkanı da sunuluyor.

Oteller genel olarak aynı bölge içerisinde bulunduğundan birçok noktaya eşit mesafede yer alıyorlar. Olympos Teleferik Tahtalı 15 kilometre uzaklıkta bulunuyor. Ayrıca turistlerin sıkça gittiği Olympos Plajı ortalama 1 kilometre, Çıralı Plajı 1,4 kilometre, Adrasan Plajı 10 kilometre gibi bir mesafede yer alıyor. Turistlerin gezmeyi tercih ettikleri yerler arasında ise, Olympos Antik Kenti, Yanartaş, Faselis Antik Kenti, Ulupınar, Likya Yolu gibi noktalar bulunuyor. Olympos’a gelebilmek için hava ve kara yolu tercih edilebilir. Hava yoluyla gelecek misafirler 62 kilometre uzaklıkta bulunan Antalya Havalimanı’nı kullanabilirler. Buradan Olympos’a giden otobüsler ile bölgeye ulaşabilirler. Kara yoluyla gelecek misafirler ise E87 otoyolunu kullanarak tatil merkezine ulaşabilir.

Olympos Plajı Otelleri Hakkında İpuçları

Sakin SezonYoğun SezonOrtalama fiyat
Aralık Haziran 204,50 TL
Diğer dönemlere kıyasla bu ayda bölgedeki otellerin gecelik konaklama fiyatlarında düşüş görülüyor. Bölgedeki otellerin en çok tercih edildiği dönem olduğu için gecelik konaklama fiyatları artıyor. Bu bölgedeki otellerin gecelik konaklama fiyatlarının ortalaması alındı.