Ölüdeniz Plajı Yakınındaki Oteller

En uygun Ölüdeniz Plajı yakınındaki otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Ölüdeniz Plajı yakınındaki otellerini listele.

  • Otel Bul
  • Rezervasyon Sorgula
Şehir, ilçe, tema, otel adı ara
Giriş ve Çıkış Tarihi
Giriş ve çıkış tarihini seçin
Konuk Sayısı
2 Yetişkin

Ölüdeniz Plajı Hakkında

Adeta cennetten bir köşe olan Ölüdeniz, mavinin birçok tonunu görebileceğiniz mükemmel bir tatil yeri. Yerli ve yabancı turistlerin yoğun talep gösterdiği Ölüdeniz’de her ihtiyaca uygun lüks ve kaliteli konaklama seçeneklerine rastlamak mümkün. Ölüdeniz’de konaklamak isteyenlerin ilk tercihi Belcekiz ya da Belceğiz olarak bilinen plajın çevresindeki oteller. Bu oteller sayesinde güne eşsiz manzara ile başlayabilir ve Belcekiz Plajı manzarası ile konforlu konaklama seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Belcekiz civarında 5 yıldızlı ve lüks pek çok konaklama seçeneğine rastlayabilirsiniz. 4 mevsim hizmet veren bu konaklama seçenekleri arasında apartlar ve butik oteller yer alıyor. 
Belcekiz Plajı’nın yanı sıra Ölüdeniz’e yürüme mesafesinde de birçok konaklama seçeneği var. Özellikle balayı planlaması yapan çiftler için eşsiz bir konfor sunan bu oteller genellikle her şey dahil konseptlerde hizmet veriyor. Lüks havuzlardan çeşitli eğlence mekanlarına kadar birçok ek hizmet sunan bu oteller ile lüks, doğallık ve konforu bir arada yaşayacaksınız. Bungalov evler, pansiyon ve apart gibi seçenekler de Ölüdeniz’de konaklamanız için en iyi alternatifler arasında yer alıyor.

Ölüdeniz'in güzelliklerini yakından görmek isteyen kişiler Fethiye'de de konaklayabilir. Ölüdeniz ve Fethiye arasında teknelerle ulaşım sağlandığı için kısa bir sürede Fethiye merkezden Ölüdeniz'e gidebilirsiniz. Bunun yanı sıra tekne kiralama gibi seçenekler ile de Ölüdeniz'e ulaşabilirsiniz. Fethiye merkezde Ölüdeniz civarına göre çok daha fazla konaklama seçeği mevcut. Her bütçeye ve ihtiyaca yönelik Fethiye otelleri arasından seçim yapabilirsiniz. 

Ölüdeniz Plajı Otelleri Hakkında İpuçları

Sakin SezonYoğun SezonOrtalama fiyat
Kasım Temmuz 224,80 TL
Diğer dönemlere kıyasla bu ayda bölgedeki otellerin gecelik konaklama fiyatlarında düşüş görülüyor. Bölgedeki otellerin en çok tercih edildiği dönem olduğu için gecelik konaklama fiyatları artıyor. Bu bölgedeki otellerin gecelik konaklama fiyatlarının ortalaması alındı.