Hotel Ozsoy

Kuşadası, Aydın
Hotel Ozsoy Genel
Hotel Ozsoy Genel
Hotel Ozsoy Genel
Hotel Ozsoy Genel
Hotel Ozsoy Genel
Image More +21 fotoğraf
Hotel Ozsoy
Ataturk Mah. Yildiz Sokak No:3 Guzel Camli Kuşadası, Aydın

Hotel Özsoy, Ege sahil şeridinde kalabalıklardan kaçarak sakin bir konaklama geçirmek isteyen misafirlerini bekliyor. Güzelçamlı bölgesinde yer alan otel Kuşadası merkezine 24 kilometre uzzaklıkta yer alıyor. Otelin modern konfor özellikleriyle donatılmış odalarında oda seçeneğine göre misafirler 5 kişi maksimum kapasite ile konaklayabiliyorlar.

Otel misafirlerine oda kahvaltı konseptinde hizmet veriyor. Otelde ayrıca misafirlerin sıcak günlerde faydalanabilecekleri açık havuz, şezlong ve şemsiyeler de mevcut. Otel İle sahil arasında kısa bir yürüyüş mesafesi bulunuyor.

Otel, bölgeyi keşfetmek isteyen misafirleri çeşitli tarihi ve doğal güzelliklerin orta noktasına konumlandırıyor. Antandros Antik Kenti hala devam eden arkeolojik kazıları ve açıkhavada gözlemlenebilecek buluntularıyla bölgenin tarihine açılan bir pencere sunuyor. Pınarbaşı, Şahinderesi, Handeresi ise doğal güzelliğiyle misafirleri büyüleyen mesire alanları olarak öne çıkıyor. Türkiye’nin ilk özel etnoğrafya müzesi olan Tahtakuşlar ve doğal güzelliğiyle büyüleyen Hasan Boğuldu ve Sütüven şelaleleri de bölgedeki gezilesi değerler arasında yer alıyor.

Oda Bul

Otel Özellikleri

Tesis Çevresindeki Yerler

Ulaşım

Yakınındaki Oteller

x