Gökbel Otelleri Ara

En uygun Gökbel otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Gökbel otellerini listele.

Gökbel Hakkında

Gökbel Mahallesi

Muğla’nın Ortaca ilçesine bağlı Gökbel Mahallesi; sakin, huzurlu ve çevresi görülecek pek çok tarihi ve doğal güzellikle dolu bir yer. Bu bölgedeki her yer köklü bir tarihin izlerini taşıyor. Gökbel Mahallesi, Akdeniz ve Ege bölgeleri arasında yer alıyor ve her iki bölgenin de iklim özelliklerini taşıyor. Kış aylarında bol yağmur yağıyor ve yazlar çok sıcak geçiyor.

Gökbel Mahallesi, yemyeşil bir çevreye sahip ve her sabah seralardan toplanmış organik taze sebze ve meyvelerin sofraları süslediği bir yer. Gökbeş Mahallesi ve Ortaca, ülkemizde doğanın bozulmadan kalabildiği sayılı cennetler arasında.

Kaunos Antik Kent, Gökbel Mahallesi’nden kolayca ulaşarak tarihe keyifli bir yolculuk yapabileceğiniz en ilgi çekici yer. Antik kentte; Roma çeşmesi, antik tiyatro, sur duvarları, hamam ve tapınak kalıntıları görülmeye değer güzellikte.

Gökbel Mahallesi'nden kısa bir yürüyüşle ziyaret edebileceğiniz pek çok etkileyici müze de bulunuyor. Türkiye’nin en güzel plajlarından birisi olan İztuzu Plajı’da Gökbel Mahallesi’ne sadece 4 kilometre mesafede.