Doğramacı Hotel

Tosya, Kastamonu
Doğramacı Hotel Genel
Doğramacı Hotel Yeme / İçme
Doğramacı Hotel Yeme / İçme
Doğramacı Hotel Yeme / İçme
Doğramacı Hotel Yeme / İçme
Image More +7 fotoğraf
Doğramacı Hotel
Yunus Emre Mahallesi, Çanakkale Şehitleri Cd. No:38, 37300 Tosya/Kastamonu Tosya, Kastamonu

Kastamonu’nun Tosya ilçesinde yer alan Doğramacı Hotel, modern tarzda döşenmiş odaları ve misafir memnuniyetine yönelik hizmet anlayışıyla bölge sakinlerine ve Tosya’yı ziyaret eden misafirlerine kaliteli bir konaklama seçeneği sunuyor. Şehir merkezine ve otoyola yakın konumuyla hem Tosya’ya yapacağınız iş amaçlı seyahatleriniz hem yol üstü konaklamalarınız için uygun bir seçenek olan otel, misafirlerine 40 oda kapasitesiyle hizmet veriyor. 30 standart oda, 5 deluxe oda, 4 suit ve 1 kral dairesi ile misafirlerini ağırlayan otelin tüm odaları misafirlerin konforu için merkezi havalandırma ve klima, LED TV, minibar, odaya özel banyo, havlu, saç kurutma makinası gibi imkanlarla donatılmış.

Üç yıldızlı otelde misafirler oda kahvaltı hizmeti alabiliyorlar. Öğlen ve akşam yemeklerinde ise otel bünyesinde bulunan restoran, misafirlerine yöresel tatları Kastamonu’nun yeşil doğasından bir kare eşliğinde sunuyor.

Misafirler, otelin Tosya şehir merkezinde bulunan ve çeşitli mutfaklardan seçenekler sunan restoranlara, şehir hamamına, Ilgaz Milli Parkı ve Ilgaz Kayak Merkezi’ne yakın konumundan faydalanarak konaklamalarını daha keyifli hale getirebilirler. Uçakla seyahat eden misafirler ise otele Kastamonu Havaalanı’ndan 39,8 kilometrelik bir yolculukla ulaşabiliyorlar.

Oda Bul

Tesisteki Oda Tipleri

Standart
Standart Oda
Deluxe
Deluxe Oda
Suit
Standart Suit
Suit
Suit Oda
Suit
Suit Suit
Standard
Standard İki Ayrı Yataklı Oda
Deluxe
Deluxe Tek Büyük Yataklı Oda
Süit
Süit
Room
Standard Üç Kişilik Oda
Room
Oda

Otel Özellikleri

Tesis Çevresindeki Yerler

Ulaşım

Tesis Konaklama Özellikleri

Yakınındaki Oteller

x