Bitez Otelleri

En uygun Bitez otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Bitez otellerini listele.

Bitez Hakkında

Bodrum merkeze çok yakın bir mesafede yer alan Gümbet’in biraz ilerisinde de Bitez bulunuyor. Yarım ay şeklindeki uzun bir sahil şeridi olan Bitez’de hem ekonomik hem de keyifli bir tatil yapabilirsiniz. Dünyaca ünlü rüzgar sörfü ve yelken merkezi olan Bitez’de dilediğiniz su sporunu yapabilirsiniz. Sörf dersi alabileceğiniz birçok yer de bulunuyor. Bitez’in bir diğer özelliği de Bodrum Yarımadası’nda en çok narenciyenin yetiştiği bölge olması. Bitez’deki bütçe dostu konaklama alternatiflerini değerlendirebilirsiniz. Daha uygun fiyata Bitez’de konaklayabilir ve hareketli gece hayatıyla ünlü olan Bodrum’a da yakın olmuş olursunuz.

Aynı zamanda “Ağaçlı” olarak da adlandırılan Bitez’de doğaya, tarihe ve denize doyacaksınız. Özellikle ekim-kasım aylarında giderseniz, mis kokulu mandalina ve limon bahçeleri arasında yürüyüş yapabilir, Bodrum ve Gümbet’in aksine Bitez’in sakin plajlarında güneşlenebilirsiniz. Her yıl kasım ayının son haftasında gerçekleşen Mandalina Festivali’ne de mutlaka katılmanızı öneriyoruz.

Bodrum ilçe merkezinden yaklaşık 8 km uzaklıkta konumlanan Bitez’e hava yolu veya karayoluyla ulaşabilirsiniz. Hava yolu ulaşımını tercih edecekler, Bitez’e en yakın havalimanı olan Bodrum Havalimanı’na geldikten sonra otobüs veya taksileri kullanabilir. Bir diğer seçenek de şehirlerarası otobüsleriyle Bodrum merkeze ulaştıktan sonra Bitez minibüsüne binmek.

Bitez Galeri

Bitez Seyahat Yazıları

x