Belek Otelleri Ara

En uygun Belek otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Belek otellerini listele.

Belek Kum Plajı Olan Oteller

Belek Balayı Otelleri

Denize Sıfır Belek Otelleri

Belek Lüks Oteller

Her Şey Dahil Belek Otelleri

Belek Hakkında

Antalya’nın Serik ilçesine bağlı olan Belek, her yıl dünyanın birçok yerinden deniz, kum ve güneş tatili yapmak isteyen turistleri ağırlıyor. Antalya’nın en popüler tatil beldesi olan Belek’te uzun sahil şeridi üzerine kurulmuş lüks oteller bulunuyor. 5 yıldızlı Antalya otelleri her şey dahil, ultra her şey dahil, alkolsüz her şey dahil konseptleriyle tüm turistlerin ihtiyaçlarına göre hizmetler sunuyorlar. Belek’te butik oteller ve apart oteller de bulunuyor. Nisan ayında yaz sezonunu açan oteller Kasım ayına kadar hizmet veriyor. Akdeniz ikliminin görüldüğü Belek’te sıcakların çok bunaltıcı olmadığı bir dönemde tatil yapmak için Nisan, Mayıs, Eylül ve Ekim aylarını tercih edebilirsiniz.

Belek’e havayolu ve karayolu ile ulaşım mümkün. 30 km uzaklıkta bulunan Antalya Havalimanı’na uçabilirsiniz. Havalimanından Belek’e gitmek için belediye otobüslerini tercih edebilirsiniz. Belek’te yer alan oteller havalimanından transfer hizmeti de sağlayabiliyor. Ayrıca havalimanında bulunan yerel transfer şirketlerinin hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz. Belek’e otobüsle gitmeyi tercih ederseniz Antalya Otogarı’nda inebilirsiniz. Belek’e yaklaşık 50 km uzaklıkta bulunan otogardan Belek’e giden araçlar bulunuyor. Otobüsle giderken Belek Merkez’e 8 km olan Serik Otogarı’nı da kullanabilirsiniz.

Türkiye’de ve uluslararası alanda golf alanında önemli bir konumu olan Belek’te yıl içerisinde golf karşılaşmaları düzenleniyor. Golf sporuna ilgi duyuyorsanız Belek’in dünya standartlarında golf sahalarına ev sahipliği yapan golf otellerini tercih edebilirsiniz. Ailece bir tatil geçirmek için çocuk dostu otellerde konaklayabilirsiniz. Balayınız için Belek’te bir otel arıyorsanız balayı konseptli yetişkin otellerini değerlendirebilirsiniz.

Belek tatiliniz esnasında Kurşunlu Şelalesi ve Düden Şelalesi’ne mutlaka gitmelisiniz. Aspendos Tiyatrosu gezebilir, akşamları düzenlenen etkinliklere katılabilirsiniz. Belek’te rafting, yelken, su kayağı, parasailing ve dalış gibi sporları da deneyebilirsiniz.

Belek Galeri

Belek Semtleri

Belek Seyahat Yazıları

x