Akyarlar Otelleri Ara

En uygun Akyarlar otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Akyarlar otellerini listele.

Şehir, ilçe veya otel adı yazın
Giriş ve Çıkış Tarihi
Giriş ve çıkış tarihini seçin
Konuk Sayısı
2 Yetişkin

Akyarlar Hakkında

Bodrum’a 20 kilometre uzaklıkta konumlanan Akyarlar koyu, Bodrum severlerin en çok hayran kaldığı koylardan biridir. Oldukça popüler bir destinasyon olmasına rağmen doğal güzelliklerini koruyabilmiş olması Akyarlar’ı tam bir tatil cenneti haline getiriyor. Akyarlar’a doğru giderken göreceğiniz manzara benzersiz bir güzelliğe sahiptir. Eski bir balıkçı kasabası olmasından dolayı küçük bir marinası bulunan Akyarlar, rüzgarların kesişim noktasıdır. Bu nedenle de rüzgâr sörfü için çok ideal bir ortam sunar.

Kos adasının tam karşısında bulunur ve tepelerde konumlanmış Akyarlar evlerinden Yunan adaları manzarasını izlemek büyük bir keyif verir. Pırıl pırıl bir denizi olduğu için çok tercih edilen bir koya dönüşen Akyarlar’da 500 metre boyunca uzanan ve incecik kumlardan oluşan Karaincir Plajı yerli ve yabancı turistlerin akınına uğrar. Hem su sporları yapabileceğiniz hem de masmavi suların kollarına kendinizi bırakabileceğiniz bir plaj ararsanız, Küçük Akvaryum Koyu tam da size göre. Akyarlar’ın güneyinde bulunan Kargı Adası ise dalış tutkunlarının en sevdiği yer.

Akyarlar’a gitmek için yaklaşık 60 kilometre uzaklıktaki Bodrum Milas Havalimanına uçabilirsiniz. Havalimanından Havaş’a binerek Bodrum şehir merkezine geldiğinizde Akyarlar’a giden dolmuşlar göreceksiniz. Bu dolmuşlarla yarım saatlik bir yolculuk yapıp Akyarlar’a gidebilirsiniz. Ayrıca Bodrum otelleri, misafirlerinin havalimanından ulaşımını kolaylaştırması için transfer seçeneği sunabiliyor.

Akyarlar’da her şey dahil konseptte hizmet veren resort oteller bulunuyor. Denize sıfır ve kum plajı olan otellerde konaklayarak tatilinizi otelinizden hiç çıkmadan geçirebilirsiniz. Aile, balayı, yetişkin oteli gibi temalarda misafirlerini ağırlayan oteller için erken rezervasyon fırsatlarını değerlendirin.

Akyarlar Galeri