THY yoğun ilgi gören kış kampanyasından sonra şimdi de yaz kampanyası başlattı. 11 Aralık’a kadar bilet almanız durumunda 1 Haziran – 26 Ekim tarihleri arasında Türkiye’de istediğiniz noktaya her şey dahil 44 TL’ye uçabilirsiniz.

Yaz tatili için biletini şimdiden alanlar kazançlı çıkacak. THY’den 4-11 Aralık tarihleri arasında bilet almanız halinde 1 Haziran – 26 Ekim tarihleri arasındaki yurt içindeki tüm uçuş biletlerini 44 TL’den satın alabilirsiniz.

Bayram tatili tarihleri geçerli değil

Bu kampanyaya Ramazan ve Kurban Bayramı ile 30 Ağustos Zafer Bayramı tatillerinin olduğu tarihler geçerli değildir. Buna göre 02-12 Ağustos tarihleri ile 29 Ağustos – 3 Eylül ve 11 – 21 Ekim tarihleri arasındaki uçuşlar kampanyaya dahil edilmemiştir. 200 uçağı ile dünyanın en çok ülkesine uçan ve ikinci kez Avrupa’nın En iyi Havayolu seçilen Türk Hava Yolları bu kampanyasıyla yaz biletlerinin bir kısmını şimdiden satmış olacak.

Enuygun.com’dan bilet satın alabilirsiniz

THY’nin bu kampanyasından yararlanmak için hemen Enuygun.com uçak bileti sayfasını tıklayıp gideceğiniz yeri seçerek bilet satın alma işlemine başlayabilirsiniz. THY’nin son uçuş noktaları Kütahya, Afyon, Uşak ile Maldivler uçuşları hakkında bilgi de alabilirsiniz.

Tuğba Hacıbayramoğlu
2336 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.