PSUkraine Intl Airlines

Ucuz Ukraine Intl Airlines Uçak Bileti

PS Ukraine Intl Airlines Hakkında

1992 yılında kurulan Ukraine International Airlines, Ukrayna'nın %100 özel sermayeli öncü havayolu firmasıdır. Haftada 1100 uçuş gerçekleştiren Ukraine IA, 75 farklı rotaya uçuşlar gerçekleştiriyor. Ayrıca 2500'den fazla çalışana sahiptir. Ukrayna'nın başarılı havayolu şirketi her sene uçak seferlerini ve rotalarını arttırarak müşterilerine daha iyi bir seyahat ağı sunmaya özen gösteriyor.

Ukraine International Airlines İstanbul Kiev arasında uçuşlar gerçekleştirmektedir. Ayrıca bu havayolu firması ile Kiev aktarmalı olarak; Londra, Paris gibi önemli merkezlere uçuşlar yapabilirsiniz. Atatürk Havalimanı'ndan gerçekleştirilen seferlerle Ukrayna'ya uygun fiyatlarla uçak bileti bulabilirsiniz.

Checkin İşlemleri Ukraine Intl Airlines Check-In İşlemleri

Online check-in işlemi yapmak isteyen yolcular, uçuştan 48 saat önce işlemlerini gerçekleştirebiliyorlar. Ukraine International Airlines’da online check-in işlemleri uçuşa 1 saat kala sona eriyor. Ukraine International Airlines’ın uçuşlarına katılacak yolcular için havalimanı check-in işlemleri, uçuşa 2 saat kala yapılmaya başlanırken kalkışa 40 dakika kaldığında bitiriliyor. Saat aralıkları havalimanlarına ve seyahat edilecek şehirlere göre farklılık gösterebiliyor.

Checkin İşlemleri Bagaj Hakkı ve Ücretlendirme

Ukraine International Airlines’ın Pekin, Amerika Birleşik Devletleri ve İstanbul uçuşlarına özel ekonomi sınıfına 2 adet 23 kg’lık bagaj hakkı tanınırken diğer uçuşlarda Ekonomi yolcuları yalnızca 1 adet 23 kg’lık bagaj ile uçabiliyorlar. Premium Ekonomi yolcuları, 2 adet 23 kg’lık çanta bulundurabilirken Business sınıfında en fazla 32 kg ağırlığında 2 bagaj hakkı tanınıyor. Tüm yolcuların bagaj boyutlarının 158 cm’i aşmaması gerekiyor. 0-2 yaş arası bebekleri ile birlikte seyahat eden yolculara, 10 kg’a kadar 1 bagaj ve 1 bebek arabası hakkı tanınıyor. El bagajı ile uçağa binmek isteyenlerin 12 kg’lık 1 el çantası ile yolculuk yapmalarına izin veriliyor.

Checkin İşlemleri Ukraine Intl Airlines Koltuk Seçimi

Check-in sırasında ekstra ücret ödeyerek geniş alan ve daha büyük koltuk tercih edilebiliyor. Tüm yolcular check-in işlemlerini yaparken diledikleri koltuk numarasını seçebilirler.

Checkin İşlemleri Ukraine Intl Airlines Diz Mesafesi

Business sınıfına özel deniz mavisi rengindeki deri koltukların diz mesafesi 145 cm’dir. Koltuklar, 145 derece esneyerek yatağa dönüştürülebiliyor. Ayrıca Business yolcularına özel olarak makyaj çantası, yastık, battaniye, kulak tıkacı ve göz maskesinden oluşan bir seyahat seti veriliyor. Premium Ekonomi sınıfındaki koltuklar arasında 91 cm’lik diz mesafesi bulunuyor ve koltuklar 15 cm’e kadar esnetilebiliyor. Ayrıca bu koltuklarda özel olarak tasarlanmış koltuk başlıkları bulunuyor. Yolcuların talep etmesi halinde battaniye, kulak tıkacı ve göz maskesi de servis ediliyor. Ekonomi sınıfındaki standart koltukların diz mesafesi 85 cm’dir.

Checkin İşlemleri Ukraine Intl Airlines Yiyecek, İçecek ve İkram

Business yolcuları için özel olarak hazırlanmış a la carte menülerinde birbirinden lezzetli yemekler bulunuyor. Yolcular, diledikleri vakitte yemek talep edebiliyorlar. Kalkıştan hemen önce içecek ikramı ile başlayan yolculukta, sabah, öğle ve akşam yemeği imkânı bulunuyor. Yemeklerin yanı sıra, meze, salata, tatlı ve alkollü, alkolsüz içecek seçenekleri de uçuşlarda sunulan alternatiflere zenginlik katıyor. Premium Ekonomi sınıfında ise kahvaltı, öğle ve akşam yemeğinin yanında alkollü ve alkolsüz içecekler de ücretsiz olarak istenebiliyor. Ekonomi yolcuları, atıştırmalık ürünlerin yanı sıra dilerlerse ücretli yemek ve içecek sipariş etme imkânına sahipler.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun’da aradığım Ukraine Intl Airlines uçuşlarını bulabilir miyim?

Enuygun’da Ukraine Intl Airlines uçuşlarını bulabilirsiniz. Enuygun, hava yolunun anlık verilerini direkt olarak çeker ve diğer hava yollarıyla karşılaştırır. Böylece aradığınız tarih ve destinasyon için tüm Ukraine Intl Airlines uçuşlarını bir arada görebilir ve diğer hava yollarıyla fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Enuygun’dan Ukraine Intl Airlines uçak bileti aldım online check-in ve PNR sorgulama işlemlerini nasıl yaparım?

Enuygun’dan aldığınız Ukraine Intl Airlines uçak biletleriniz için online check-in işleminizi buradan ve PNR sorgulama işlemini ise bu sayfa üzerinden yapabilirsiniz.

Enuygun’da Ukraine Intl Airlines kampanyalarından faydalanabilir miyim?

Ukraine Intl Airlines tarafından düzenlenen tüm aktif kampanyalardan Enuygun’da da faydalanabilirsiniz. Kampanyalar sayfamızda tüm kampanyaları bir arada inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda uçuş listeleme sayfamızda hava yollarının kampanyalı fiyatlarını görebilir ve Enuygun’dan uçak bileti alırken bu fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

Ukraine Intl Airlines Künye

IATA kodu: PS

Kuruluş tarihi: 10/02/1992

Uçak sayısı: 42 uçak

Uçuş noktaları: 46 nokta

Para birimi