Golden Turizm Online Otobüs Bileti

Golden Turizm
Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Golden Turizm Hakkında

Karadeniz’in en önemli firmalarından biri olan Golden Turizm, 2002 senesinden bu yana başarılı bir biçimde hizmet vermeyi sürdürüyor. Yolcu taşımacılığında can ve mal güvenliğine yönelik tedbirleri ile dikkat çeken Golden Turizm, son teknolojiyle donatılan filosunda toplamda 80 otobüse yer veriyor. Yenilikçi yapısından dolayı büyük bir beğeni toplayan firma, özellikle eğitimli personelleri ve şoförleri ile yüksek bir memnuniyet yüzdesi yakalamış durumda.

Zengin araç içi servisleri ile bu memnuniyeti pekiştiren Golden Turizm’in merkez ofisi Rize’de yer alıyor. Buna rağmen firmanın Hopa’dan İstanbul’a, Samsun’dan Balıkesir’e pek çok noktada şube ve satış ofisleri bulunuyor. Hakkı Öksüz’ün girişimi neticesinde kurulan Golden Turizm, ağırlıklı olarak Karadeniz rotasında yer alan şehirlere yönelik seferler düzenliyor. Samsun, Bafra, Hopa, Fatsa, Ünye, Ardeşen, Sinop, Çayeli, Of ve Çarşamba, firmanın en çok sefer düzenlediği bölgeler olarak dikkat çekiyor.

Golden Turizm, 2 saat 25 dakikalık bir süre içerisinde yolcularını Samsun’dan Sinop’a taşıyor.  Firma aynı zamanda tüm yolcular için ferdi kaza sigortası yaptırıyor. Osmancık’ta bulunan Derindere Dinlenme Tesisleri, Ordu’da yer alan Hüsem Park Dinlenme Tesisleri ve Bolu’da konumlanan Highway Konakoğlu Dinlenme Tesisleri, firmanın güzergaha göre en çok tercih ettiği konaklama tesisleri olarak öne çıkıyor.

Golden Turizm Otobüslerinin Yolculara Sunduğu İmkanlar

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun'da aradığım Golden Turizm otobüs seferlerini bulabilir miyim?
expand_more
Enuygun'da aradığınız Golden Turizm otobüs seferlerini bulabilirsiniz. Enuygun, arama yaptığınız destinasyona sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip diğer firmalarla karşılaştırır. Böylece aramanıza uygun Golden Turizm seferlerini bir arada görebilirsiniz.
Golden Turizm hangi noktalara otobüs seferleri düzenliyor?
expand_more
Golden Turizm; Rize, İstanbul, Trabzon, Antalya, Samsun gibi birçok yere otobüs seferleri düzenliyor.
Golden Turizm biletimi Enuygun üzerinden online iptal edebilir miyim?
expand_more
Golden Turizm otobüs biletinizi Enuygun üzerinden online olarak iptal edebilirsiniz. PNR kodunuz ve soyadınızla bilet iptal işleminizi Enuygun üzerinden kolayca halledebilirsiniz.
Golden Turizm otobüslerinde WiFi var mı?
expand_more
Evet, Golden Turizm otobüslerinde yolcularına WiFi hizmeti sunuyor.
Golden Turizm otobüslerinde priz var mı?
expand_more
Evet, Golden Turizm otobüslerinde priz bulunuyor.
Golden Turizm biletimin çıktısını almama gerek var mı?
expand_more
Hayır, Golden Turizm otobüs biletinizin çıktısı olmadan otobüse binebilirsiniz. Enuygun üzerinden otobüs bileti aldıktan sonra size PNR numarası içeren bir SMS ve e-posta iletiliyor. Gönderilen bileti çıktı almanıza gerek olmadan PNR kodunuzu ve kimliğinizi göstererek otobüse binebilirsiniz.
Golden Turizm ile seyahatlerinde kaç bagaj kabul ediliyor?
expand_more
Golden Turizm her bir yolcu için 30 kg bagaj tanıyor. 30 kg üzeri bagajlar için ek ücret talep edilebiliyor.
Golden Turizm otobüslerinde tuvalet var mı?
expand_more
Hayır, Golden Turizm otobüslerinde tuvalet bulunmuyor.
Golden Turizm otobüse evcil hayvan kabul ediyor mu?
expand_more
Evet, Golden Turizm otobüslerinde evcil hayvanlar aracın bagaj bölümünde taşınabilir.
Golden Turizm Şirket Künyesi
Kuruluş Tarihi: 2019
Durak Sayısı: 136
Genel Merkez: Rize
Kurucu: Golden Turizm
expand_less