Aybastı İtimat Turizm Online Otobüs Bileti

Aybastı İtimat Turizm
Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Aybastı İtimat Turizm Hakkında

Merkezi Ordu’da bulunan Aybastı İtimat Turizm, kurulduğu 1992 yılından bu yana misafirlerine nitelikli ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunuyor. Deneyimli bir kadroya sahip olan şirket, yolcuların her zaman rahat ve güvenli seyahat edebilmelerini önemsiyor. Müşterilerinden gelen talepleri ve geri dönüşleri değerlendiren firma, verdiği kaliteli hizmeti aldığı bu geribildirimler paralelinde geliştiriyor. Çeyrek asrı aşkın bir süredir yolcu taşımacılığı yapan Aybastı İtimat Turizm, filo sayısının yanı sıra hizmet kalitesini de artırmaya devam ediyor. Ayrıca firmanın filosunda yer alan araçlarında wi-fi bağlantısı ve televizyon imkanı da bulunuyor.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun'da aradığım Aybastı İtimat Turizm otobüs seferlerini bulabilir miyim?
expand_more
Enuygun'da aradığınız Aybastı İtimat Turizm otobüs seferlerini bulabilirsiniz. Enuygun, arama yaptığınız destinasyona sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip diğer firmalarla karşılaştırır. Böylece aramanıza uygun Aybastı İtimat Turizm seferlerini bir arada görebilirsiniz.
Aybastı İtimat Turizm hangi noktalara otobüs seferleri düzenliyor?
expand_more
Aybastı İtimat Turizm; İstanbul, Samsun, Ordu, Kocaeli, Düzce gibi birçok yere otobüs seferleri düzenliyor.
Aybastı İtimat Turizm biletimi Enuygun üzerinden online iptal edebilir miyim?
expand_more
Aybastı İtimat Turizm otobüs biletinizi Enuygun üzerinden online olarak iptal edebilirsiniz. PNR kodunuz ve soyadınızla bilet iptal işleminizi Enuygun üzerinden kolayca halledebilirsiniz.
Aybastı İtimat Turizm biletimin çıktısını almama gerek var mı?
expand_more
Hayır, Aybastı İtimat Turizm otobüs biletinizin çıktısı olmadan otobüse binebilirsiniz. Enuygun üzerinden otobüs bileti aldıktan sonra size PNR numarası içeren bir SMS ve e-posta iletiliyor. Gönderilen bileti çıktı almanıza gerek olmadan PNR kodunuzu ve kimliğinizi göstererek otobüse binebilirsiniz.
Aybastı İtimat Turizm ile seyahatlerinde kaç bagaj kabul ediliyor?
expand_more
Aybastı İtimat Turizm her bir yolcu için 30 kg bagaj tanıyor. 30 kg üzeri bagajlar için ek ücret talep edilebiliyor.
Aybastı İtimat Turizm otobüse evcil hayvan kabul ediyor mu?
expand_more
Evet, Aybastı İtimat Turizm otobüslerinde evcil hayvanlar aracın bagaj bölümünde taşınabilir.
Aybastı İtimat Turizm Şirket Künyesi
Kuruluş Tarihi: 2020
Durak Sayısı: 24
Genel Merkez: Ordu
Kurucu: Aybastı İtimat
expand_less