Denizli - Isparta Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
Yaklaşık Seyahat Mesafesi
171 km
Yaklaşık Sefer Süresi
2 sa 39 dk
En Son Satış
47 dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
59 TL
Günlük Sefer Sayısı
26 Sefer noktası
Popüler Otobüs Firmaları
Isparta Petrol Turizm, Alaşehir Sarıkız Turizm

Dönüş için otobüs bileti
aldınız mı?

Denizli Şehir Merkezinden Otogara Ulaşım

Şehir merkezinde güzel bir noktada bulunan Denizli Terminali’ne ulaşım için pek çok alternatif ulaşım aracı bulabilirsiniz.

Belediye Otobüsleri

530, 191, 260, 240, 360, 420, 150 ve 170 numaralı belediye otobüsleri şehir merkezinde Halk Caddesi, İstasyon ve otobüs terminali gibi pek çok noktadan geçiyor. 35 numaralı belediye otobüsüyle de Pamukkale merkezinden Denizli Terminali’ne ulaşım olanağı bulunuyor.

Yolcu Servisleri

Terminalde hizmet veren pek çok firma, yolcuları için şehir içi ücretsiz yolcu servisi sağlıyor. Yolcu servisleri merkez mahallelerde bulunan bilet satış ofisleri önünden otobüs saatlerinden önce hareket ediyor. Bazı otobüs firmaları, Pamukkale gibi tatil beldelerinden de terminale yolcu servisi hizmeti sunuyor.

Minibüsler

Gazi Bulvarı, Çınar, Bayramyeri, Ulu Camii gibi merkezi noktalarda durakları bulunan minibüslerle hem şehir merkezinden hem de ilçe ve köylerden terminale kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Taksi

Denizli merkezinden ve Pamukkale’den terminale ulaşım sağlayan taksiler, şehir merkezinde ve oteller önünde 7 gün 24 saat hizmet veriyor.

Otogardan Isparta Şehir Merkezine Ulaşım

Isparta’nın yaklaşık 3 kilometre dışında bulunan otobüs terminalinden merkezi noktalara gelmek için gün boyunca hareket eden yolcu servislerini kullanabilirsiniz. Taksiler, özel servisler ve belediye otobüsleri ise hem hızlı hem de ekonomik alternatifler arasında. 

Taksi 

Isparta Otobüs Terminali’nde hem gündüz hem de gece saatlerinde her daim rahatça taksi bularak merkeze ulaşım sağlayabilirsiniz. Arada sadece birkaç kilometre mesafe yer alması nedeniyle terminalden binilen taksilerin ücretleri cebinizi yoracak düzeyde değil. Şehrin merkeze uzak turistik noktalarına seyahat etmek istediğinizde ise taksi seçeneği son derece pahalı gelebilir. 

Yolcu Servisleri 

Isparta’ya otobüsle seyahat ettiğinizde terminalde iner inmez yolcu servislerine aktarma yapabilirsiniz. Ücretsiz şekilde merkeze erişme olanağı sağlayan servislerin belirli bir kalkış saati bulunmuyor. Genellikle sefer zamanlarına göre düzenlenen servislerin hareket saatleri ile ilgili detaylı bilgiyi tercih ettiğiniz otobüs firmasından alabilirsiniz. 

Otobüs  

Isparta Otobüs Terminali’nden merkeze toplu taşımayla gelmek isteyenler için belediye otobüsleri son derece ideal. 7 numaralı otobüslerin durağı terminalin hemen çıkışında yer alıyor. Bu sayede bavullarınızla birlikte rahatça araçlara binerek merkeze yolculuğunuzu başlatabilirsiniz. Gündüz saatlerinde otobüslerin seferleri akşama göre daha sık yapılabiliyor. 

Özel Servisler  

Özellikle Isparta’nın biraz dışında kalan turistik noktalara yolculuk yapmanız gerektiğinde özel servis kiralamayı düşünebilirsiniz. Ücretleri toplamda gidilen mesafeye ve seyahat dönemine göre farklılık gösterebilen servisleri isterseniz merkeze ulaşımda da tercih edebilirsiniz. Yolcuları Isparta Otobüs Terminali’nin önünden alan ve gidecekleri noktaya direkt ulaştıran özel servis firmalarına şehre varış saatinizi bildirerek aracın tam saatinde hazır bulunmasını sağlayabilirsiniz. 

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Denizli - Isparta Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Otobüs FirmasıDenizli Isparta Bilet FiyatlarıGünlük Otobüs Seferi SayısıOrtalama Sefer Süresi
Isparta Petrol Turizm 110 TL10 2 sa 39 dk
Alaşehir Sarıkız Turizm 90 TL3 2 sa 39 dk
Pamukkale Turizm 120 TL3 2 sa 39 dk
Kontur Turizm 80 TL2 2 sa 39 dk
Balıkesir Uludağ 105 TL2 2 sa 39 dk
Dinar Turizm 79 TL2 2 sa 39 dk
Adıyaman Ünal 80 TL1 2 sa 39 dk
Mardin Seyahat 100 TL1 2 sa 39 dk
Adıyaman Anka Turizm 59 TL1 2 sa 39 dk
Öz Gülaras Turizm 60 TL1 2 sa 39 dk

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Denizli - Isparta otobüs bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?
expand_more
Enuygun, Denizli - Isparta otobüs seferleri için arama yaptığınızda bu rotada sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip direkt olarak karşılaştırıyor. Böylece aradığınız tarih için farklı firmaların Denizli - Isparta seferlerini bir arada görebilir ve en uygun otobüs biletini satın alabilirsiniz.
Denizli - Isparta arası seyahat mesafesi kaç kilometre ve yolculuk kaç saat sürer?
expand_more
Denizli - Isparta arası toplam 171 kilometre. İki konum arasındaki otobüs yolculuğu 2 saat 30 dakika sürüyor.
Denizli - Isparta arası hangi otobüs firmalarının seferleri bulunuyor?
expand_more
Isparta Petrol Turizm, Alaşehir Sarıkız Turizm, Pamukkale Turizm, Kontur Turizm, Balıkesir Uludağ, Dinar Turizm, Adıyaman Ünal, Mardin Seyahat, Adıyaman Anka Turizm, Öz Gülaras Turizm Denizli - Isparta arası seferler düzenliyor.
expand_less