Dinar Turizm Online Otobüs Bileti

Dinar Turizm
Bugün
Yarın

Dinar Turizm Hakkında

Merkezi, Afyonkarahisar ili sınırları içerisindeki Dinar ilçesinde yer alan Dinar Turizm, 1984 senesinde İsmet Sayın tarafından kurularak kara yolu taşımacılığı sektöründeki faaliyetlerine başlamış oldu. 35 yılı aşkın tecrübesi ile yolcularına kaliteli, güvenilir, konforlu ve de bütçe dostu seyahat hizmeti veren Dinar Turizm, aynı zamanda online bilet satın alma ve erken rezervasyon gibi seçenekler de sunuyor.

Sadece Afyon değil, aynı zamanda Denizli, Isparta ve Uşak’ta da şubeleri bulunan firma, yenilikçi uygulamaları ile sektörde öncü olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Hem şehirlerarası yolcu taşımacılığı hem de okul servisi, şehir içi servis ve turizm taşımacılığı alanlarında da hizmet veren Dinar Turizm’in hemen hemen her gün Dinar-Afyon merkez, Dinar-Uşak, Dinar-Denizli ve Dinar-Isparta seferleri var.

Travego, Sprinter Crafter, Safir ve Prestij gibi modellerin minibüs ve otobüslerinden oluşan genç araç filosu ile yolcularına güvenli seyahatin kapılarını aralayan Dinar Turizm, kısa veya uzun fark etmeksizin tüm seferlerinde yolcularına cömert yiyecek-içecek ikramında bulunmakla birlikte araçlardaki geniş koltuk aralıkları da tercih edilmesinde büyük rol oynuyor. Son derece teknolojik ve modern araç filosu sayesinde günden güne ulaşım ve hizmet ağını geliştiren Dinar Turizm’in ilk tercih sebebi olmasını sağlayan bir diğer etken de sefer saatlerine uygun bir şekilde hareket ediyor olması.

Dinar Turizm Şirket Künyesi
  • date_rangeKuruluş Tarihi: 1954
  • directions_busOtobüs Sayısı: 15
  • add_locationDurak Sayısı: 16
  • homeGenel Merkez: Afyonkarahisar
  • account_circleKurucu: İsmet Sayın
thumb_up Oy ver
expand_less