Dinar Turizm Online Otobüs Bileti

Dinar Turizm
Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Dinar Turizm Hakkında

Merkezi, Afyonkarahisar ili sınırları içerisindeki Dinar ilçesinde yer alan Dinar Turizm, 1984 senesinde İsmet Sayın tarafından kurularak kara yolu taşımacılığı sektöründeki faaliyetlerine başlamış oldu. 35 yılı aşkın tecrübesi ile yolcularına kaliteli, güvenilir, konforlu ve de bütçe dostu seyahat hizmeti veren Dinar Turizm, aynı zamanda online bilet satın alma ve erken rezervasyon gibi seçenekler de sunuyor.

Sadece Afyon değil, aynı zamanda Denizli, Isparta ve Uşak’ta da şubeleri bulunan firma, yenilikçi uygulamaları ile sektörde öncü olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Hem şehirlerarası yolcu taşımacılığı hem de okul servisi, şehir içi servis ve turizm taşımacılığı alanlarında da hizmet veren Dinar Turizm’in hemen hemen her gün Dinar-Afyon merkez, Dinar-Uşak, Dinar-Denizli ve Dinar-Isparta seferleri var.

Travego, Sprinter Crafter, Safir ve Prestij gibi modellerin minibüs ve otobüslerinden oluşan genç araç filosu ile yolcularına güvenli seyahatin kapılarını aralayan Dinar Turizm, kısa veya uzun fark etmeksizin tüm seferlerinde yolcularına cömert yiyecek-içecek ikramında bulunmakla birlikte araçlardaki geniş koltuk aralıkları da tercih edilmesinde büyük rol oynuyor. Son derece teknolojik ve modern araç filosu sayesinde günden güne ulaşım ve hizmet ağını geliştiren Dinar Turizm’in ilk tercih sebebi olmasını sağlayan bir diğer etken de sefer saatlerine uygun bir şekilde hareket ediyor olması.

Dinar Turizm Otobüslerinin Yolculara Sunduğu İmkanlar

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun'da aradığım Dinar Turizm otobüs seferlerini bulabilir miyim?
expand_more
Enuygun'da aradığınız Dinar Turizm otobüs seferlerini bulabilirsiniz. Enuygun, arama yaptığınız destinasyona sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip diğer firmalarla karşılaştırır. Böylece aramanıza uygun Dinar Turizm seferlerini bir arada görebilirsiniz.
Dinar Turizm hangi noktalara otobüs seferleri düzenliyor?
expand_more
Dinar Turizm; Isparta, Uşak, Afyonkarahisar, Denizli, İzmir gibi birçok yere otobüs seferleri düzenliyor.
Dinar Turizm biletimi Enuygun üzerinden online iptal edebilir miyim?
expand_more
Dinar Turizm otobüs biletinizi Enuygun üzerinden online olarak iptal edebilirsiniz. PNR kodunuz ve soyadınızla bilet iptal işleminizi Enuygun üzerinden kolayca halledebilirsiniz.
Dinar Turizm otobüslerinde WiFi var mı?
expand_more
Evet, Dinar Turizm otobüslerinde yolcularına WiFi hizmeti sunuyor.
Dinar Turizm otobüslerinde priz var mı?
expand_more
Evet, Dinar Turizm otobüslerinde priz bulunuyor.
Dinar Turizm biletimin çıktısını almama gerek var mı?
expand_more
Hayır, Dinar Turizm otobüs biletinizin çıktısı olmadan otobüse binebilirsiniz. Enuygun üzerinden otobüs bileti aldıktan sonra size PNR numarası içeren bir SMS ve e-posta iletiliyor. Gönderilen bileti çıktı almanıza gerek olmadan PNR kodunuzu ve kimliğinizi göstererek otobüse binebilirsiniz.
Dinar Turizm ile seyahatlerinde kaç bagaj kabul ediliyor?
expand_more
Dinar Turizm her bir yolcu için 30 kg bagaj tanıyor. 30 kg üzeri bagajlar için ek ücret talep edilebiliyor.
Dinar Turizm otobüslerinde tuvalet var mı?
expand_more
Hayır, Dinar Turizm otobüslerinde tuvalet bulunmuyor.
Dinar Turizm otobüse evcil hayvan kabul ediyor mu?
expand_more
Evet, Dinar Turizm otobüslerinde evcil hayvanlar aracın bagaj bölümünde taşınabilir.
Dinar Turizm Şirket Künyesi
Kuruluş Tarihi: 1954
Otobüs Sayısı: 15
Durak Sayısı: 16
Genel Merkez: Afyonkarahisar
Kurucu: İsmet Sayın
expand_less