Adana - Şanlıurfa Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
Yaklaşık Seyahat Mesafesi
367 km
Yaklaşık Sefer Süresi
5 sa 18 dk
En Son Satış
10 dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
100 TL
Günlük Sefer Sayısı
60 Sefer noktası
Popüler Otobüs Firmaları
Star Diyarbakır, Can Diyarbakır Turizm

Dönüş için otobüs bileti
aldınız mı?

Şanlıurfa Seyahat Rehberi

Adana Şehir Merkezinden Otogara Ulaşım

Adana Terminali şehrin biraz dışında yer alıyor ve terminale yolcuların kolay bir şekilde ulaşması için ücretli ve ücretsiz pek çok alternatif ulaşım aracı sunuluyor.

Yolcu Servisleri

Otobüs firmalarının şehir merkezinde pek çok noktada bulunan bilet satış ofisleri önünden kalkan ücretsiz yolcu servisleri bulunuyor. Otobüs saatinizden 30 dakika önce bulabileceğiniz yolcu servisleriyle kolayca terminale ulaşabilirsiniz.

Belediye Otobüsleri

174, 198, 250 ve 252 otobüs hatları ile terminal giriş kapısı önündeki durağa ulaşabilirsiniz. Bu otobüslere şehir merkezindeki onlarca duraktan birinden binebilirsiniz.

Minibüsler

Terminale ulaşmak için hem Adana şehir merkezinden hem de merkezi ilçelerden kolayca minibüs bulabilirsiniz. Terminal minibüsleri gece 24:00’a kadar yolculara hizmet veriyor.

Taksi

Adana merkezinde hemen her mahallede ve merkezi noktalarda 7 gün 24 saat hizmet veren taksi durakları bulunuyor. Merkeze yakın olan terminale taksi ile rahat ve hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Otogardan Şanlıurfa Şehir Merkezine Ulaşım

Esentepe Mahallesi’nde İpekyolu Bulvarı üzerinde şehrin merkezine sadece 3 kilometre uzaklıkta merkezi bir konumda bulunan Şanlıurfa Terminali’nden rahatlıkla Tarihi Hızmalı Köprü, Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, Haleplibahçe Mozaik Müzesi, Haşimiye Meydanı ve Şanlıurfa Arkeoloji Müzesi gibi pek çok yere yürüyerek gidebilirsiniz. Daha uzun mesafeler için ise terminal çevresinde düzenli olarak bulabileceğiniz belediye otobüslerinden, minibüslerden ve taksilerden faydalanabilirsiniz.

Belediye Otobüsleri

62 numaralı Otogar Esentepe-Eyüpkent, 74 Şanlıurfa Merkez, 35MT K.Köprü ve K. Köprü Eski Yol otobüs hatlarıyla saat 05.45’den gece 23.10’a kadar rahatlıkla şehrin pek çok noktasına gidebilirsiniz. Bu otobüs hatları; Sakarya Caddesi, Millet Caddesi, Şanmed Hastanesi, TEDAŞ, Hal Pazarı, Spot Pazarı, Arap Meydanı, Fıstık Caddesi, Cezaevi, Hayati Harrani Lisesi, Eyyübiye Devlet Hastanesi ve Hastane Caddesi gibi 46 tane duraktan geçiyor. Belediye otobüsleriyle İpekyolu Bulvarı ve Şehit Nusret Caddesi gibi pek çok caddeye de rahatlıkla gidebilirsiniz.

Minibüsler

Şanlıurfa Terminali içerisinde Siverek, Ceylanpınar, Suruç, Harran, Yaylak, Nizip, Bozova, Hilvan, Akçakale ve Viranşehir birlik minibüsleri hizmet veriyor. Bu minibüslerle her saat Şanlıurfa’nın her ilçesine ve köyüne kısa sürede gidebilirsiniz. Şanlıurfa içinde minibüsle ulaşım sağlamak istiyorsanız ise terminal önünde düzenli olarak bulabileceğiniz minibüslerle Tarihi Kapalı Çarşı, Balıklı Göl, Urfa Kalesi, Harran Üniversitesi Eyyübiye kampüsü ve Harran Üniversitesi Merkez Kampüsü gibi pek çok noktaya ve Ahmet Yesevi Mahallesi, İpekyol Mahallesi, Devteyşti Mahallesi ve Ertuğrul Gazi Mahallesi gibi kalabalık ve merkezi mahallelere rahatlıkla gidebilirsiniz.

Yolcu Servisleri

50'den fazla ulusal ve yerel otobüs firmasının hizmet verdiği Şanlıurfa Terminali’nde rahat ve ekonomik bir ulaşım için ücretsiz yolcu servislerini de tercih edebilirsiniz. Her mahalleden olmasa da merkezi caddelerden geçen bu servislerle Adalet Caddesi, Mevlana Caddesi, Fuzuli Caddesi ve Harran Kapı Caddesi gibi işlek caddelere ulaşma şansımız var.

Taksi

Otobüs terminali çevresinde rahatlıkla 24 saat boyunca taksi durağı bulabilirsiniz. 0542 518 80 88 numaralı telefon ulaşabileceğiniz Otogar Taksi ile Şanlıurfa'nın merkezinde yer alan müzelere, Balıklıgöl ve Kapalı Çarşı gibi turistik mekanlara, ayrıca da Urfa City AVM gibi alışveriş merkezlerine oldukça ekonomik fiyatlarla ulaşabilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Adana - Şanlıurfa Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Otobüs FirmasıAdana Şanlıurfa Bilet FiyatlarıGünlük Otobüs Seferi SayısıOrtalama Sefer Süresi
Star Diyarbakır 130 TL12 5 sa 18 dk
Can Diyarbakır Turizm 180 TL7 5 sa 18 dk
Yeni Diyarbakır 130 TL4 5 sa 18 dk
Urfa Cesur Turizm 150 TL3 5 sa 18 dk
Özlem Cizre Nuh 125 TL3 5 sa 18 dk
Özel Diyarbakır 100 TL1 5 sa 18 dk
Özlem Batman Turizm 170 TL3 5 sa 18 dk
Öz Diyarbakır 130 TL3 5 sa 18 dk
Vangölü Turizm 150 TL3 5 sa 18 dk
Siirt Petrol 120 TL2 5 sa 18 dk

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Adana - Şanlıurfa otobüs bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?

expand_more
Enuygun, Adana - Şanlıurfa otobüs seferleri için arama yaptığınızda bu rotada sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip direkt olarak karşılaştırıyor. Böylece aradığınız tarih için farklı firmaların Adana - Şanlıurfa seferlerini bir arada görebilir ve en uygun otobüs biletini satın alabilirsiniz.

Adana - Şanlıurfa arası seyahat mesafesi kaç kilometre ve yolculuk kaç saat sürer?

expand_more
Adana - Şanlıurfa arası toplam 367 kilometre. İki konum arasındaki otobüs yolculuğu 5 saat 30 dakika sürüyor.

Adana - Şanlıurfa arası hangi otobüs firmalarının seferleri bulunuyor?

expand_more
Star Diyarbakır, Can Diyarbakır Turizm, Yeni Diyarbakır, Urfa Cesur Turizm, Özlem Cizre Nuh, Özel Diyarbakır, Özlem Batman Turizm, Öz Diyarbakır, Vangölü Turizm, Siirt Petrol Adana - Şanlıurfa arası seferler düzenliyor.
expand_less