Villa La Angostura Otelleri Ara

En uygun Villa La Angostura otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Villa La Angostura otellerini listele.

Şehir, ilçe, tema, otel adı ara
Giriş ve Çıkış Tarihi
Giriş ve çıkış tarihini seçin
Konuk Sayısı
2 Yetişkin

Villa La Angostura Hakkında

Patagonya bölgesinde And dağlarının havasını solumak için birebir, huzur dolu bir köyü olan Villa La Angostura; Nahuel Huapi Gölü’nde bir tatil beldesidir. Alpler stilindeki ahşap binaları ile gönlünüzü fethedecek. Küçük olmasına karşın oldukça popüler olan bir kış sporları merkezi olan Cerro Bayo’da kayak ve snowboard yapabilirsiniz. 

Los Arrayanes Milli Parkı’nın eşsiz ağaçlarına ve bitki örtüsüne bisikletle ya da yürüyüş yaparak eşlik edebilirsiniz. Özellikle yaz aylarında gölde tekne gezintisi alternatifini de değerlendirerek, manzaranın keyfini, suyun üzerinde çıkarabilirsiniz.

Dünyanın en kısa nehirlerinden Rio Correntoso’nun her mevsimde ayrı bir güzelliği olduğu ve yoğun oksijenin baş dönmesi yarattığı söylenceler arasında. Correntoso Gölü Kumsalı Plajında, gölün diğer göllere nazaran daha sıcak olan sularına kendinizi bırakabilir, kano yapabilir ya da sahilde güneş altında tembellik edebilirsiniz.

Nahuel Huapi’de kano yapabilir, tırmanma, at binme, dağ bisikleti ile tur gibi birçok aktivite ile bölgeyi keşfedebilirsiniz. Akdeniz, İtalyan, Arjantin yemeklerini bulacağınız Villa La Angostura’da yerel ve dünya mutfağının leziz menülerini tadabilirsiniz. Villa La Angostura’da her mevsimde farklı bir keyif bulmanız olası, bu nedenle yılın her döneminde burada olmak isteyebilirsiniz.